Wpis z mikrobloga

Obstawienie kto podejdzie do kogo w Finale
Łukasz i Nana:
Pewniaki
1. Natka
2. Jakub
3. Oha
4. Launo
5. Maria
6. Darek
7. Łukasz
8. Kasia

Niepewny głos:
1. Przemek
2. Milosz
3. Vanessa
4. Mateusz

Czyli 8-12 osób podejdzie do nich w finale

Sara i Mike
Pewniak
1. Wiktoria
2. Janek
3. Inga

Niepewny głos:
1. Przemek
2. Milosz
3. Vanessa
4. Mateusz

Głos Giovanni'ego i Kejt nie liczę bo nie widać ich na pandorze.

Szansa, że to Inga i Janek opuszczą program po pandorze jest zbyt duża. A nawet jeśli by przeżyli pandore to nie mają szans z Naną i Łukaszem bo wtedy będzie totalna dominacja na Nane i Łukasza.

Zwycięstwo Sary jest bardzo mało prawdopodobne bo Łukasz i Nana mają większą ilość osób która ich bardzo polubiła.

Ale czy to ma być aż tak przewidywalne?

#hotelparadise
  • 21
@Dewasta: Ja to nawet nie wiem na grom jasny tam ta Kasia ? Tak samo jak w tamtej edycji ta Justyna ta ruda, co one się mogą wypowiedzieć jak były jeden dzień w ogóle ludzie z początku nie mieli pojęcia co się działo później więc to jest w ogóle bez sensu. A ta Justyna się tak pultała a taka oburzona była wtedy że aż To było słabe.Ciekawe jak Kasia będzie atakować
@HanzoOW: trochę popłynąłeś z fantazją. Akurat Mateusz, Vanessa na pewno nie zagłosują na nane i łukasza, bo ich wywalili. Miłosz też po tym raczej stanie za Sarą i Mikiem. Nie wiem co zrobi Inga. W dodatku nie wiem czy jest sens rozdzielać głosy osób których nie było na poczatky. No i przemek to pewniak dla nany i łukasza.
@Muminekx: Naucz się czytać z zrozumieniem. Niepewny głos to oznacza, że nie ma pewności co dokładnie zrobi. Nie twierdzę, że podejdą do Nany I Łukasza tylko, że nie jestem przekonany co zrobią. Jednakże sensowniejsze jest jak podejdą do Sary . Czy Przemek to pewniak też nie wiem, jeśli Sara go przekona na pandorze to podejdzie myśle do niej. Niepewny oznacza, że można pospekulować.

@mario84pl: Bo jej (Kejt) nie widać. Zobacz