Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: czyli nawet nie rozumiesz czemu ten tag jest dodany, tylko dorabiasz sobie do tego teorię która pasuje pod przekonania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż ten tag wyśmiewa rzekomą patrialchalną dyskryminację kobiet poprzez zestawienie z sytuacją w której to kobieta ma lepiej dzięki spermiarzom (a nie z prawnego punktu widzenia). Czynnikiem powodującym tą 'dyskryminację pozytywną' są spermiarze, bo to przez nich jednej płci jest lepiej w tych
tylko dorabiasz sobie do tego teorię która pasuje pod przekonania.


@Dolanthesniffer: Nie, po prostu już widziałam trochę wpisów OPa i wszystkie były w jednym tonie: głupie p0lki, tylko wykorzystują facetów i zdradzają, a biedne przegrywy przez nich cierpią. Zaczynam się zastanawiać, czy to nie troll, bo ileż można wałkować jeden temat.

To oczywiste, ze kobieta sama nie wyjdzie z pomocą i powie, że jest dobra z matmy.


@Kodzirasek: No ja
@Kodzirasek: Ale to bardzo krzywdzące powielanie bądź sugerowanie opinii o kobietach, przez to większość Mirków mysli, że każda różowa taka jest. Z mojej perspektywy: nie spotkałam nigdy takiej laski, w liceum wręcz alienowaliśmy dwie typiary co myślały, że pieniędzmi podbiją świat. A na studiach to zazwyczaj laski ogarniają i pomagają facetom (i może tak jest tylko u mnie, taki los). Każdy spotyka różne skrajne przypadki, ale Wy już chyba szukacie dziury
@kerialis: Dyskusja z jedniodniowym zielonkiem jest bezsensowna, ale specjalnie dla Ciebie: nie uważam, że manipulacja, całkiem możliwe, że nieświadoma w tej sytuacji, zasługuje na jednostronne potępienie. W okresie młodzieńczym naprawdę miliony sytuacji jest, gdzie dzieciaki próbują na sobie manipulacji, szukają granic, budują hierarchie i albo się nauczysz tych mechanizmów albo masz #!$%@? w życiu, bo chyba tyle ile jest teraz manipulacji dookoła, to każdy wie. I nie wiem jak Wy, ale