Wpis z mikrobloga

A jak konkretnie na tę cenę wpłynął Biden?


@Prezydent-Camacho: Moze poprzez zablokowanie krojektu Keystone? Lub nieudolnosci i niemiejetnosci negocjacyjne z Saudami, etc.?

Z reszta, wiadomo, jak 3 lata temu troche wzrosly ceny benzyny (nie az tak jak teraz), to byla wina Trumpa: https://www.forbes.com/sites/patrickgleason/2018/05/23/pelosi-schumer-attacking-trump-over-gas-prices-puts-california-gov-jerry-brown-in-awkward-spot/?sh=2991b97b4224

A teraz to wiadomo, Biden nia ma na to wpluwu.
@baidu: ograniczenie wydobycia ropy to jedyne sensowne wyjście w obliczu czekającej nas katastrofy klimatycznej a Biden tak naprawdę robi w tym kierunku zdecydowanie za mało. I niestety będzie robił jeszcze mniej jeśli sondaże będą dalej tak wyglądać.

Trump to dla cywilizowanego świata przykre wspomnienie, rak którego (może chwilowo) udało się pokonać ale ty widzę strasznie tęsknisz i nie umiesz przestać o nim mówić
ograniczenie wydobycia ropy to jedyne sensowne wyjście w obliczu czekającej nas katastrofy klimatycznej a Biden tak naprawdę robi w tym kierunku zdecydowanie za mało. I niestety będzie robił jeszcze mniej jeśli sondaże będą dalej tak wyglądać.


@Prezydent-Camacho: Aha, to czyli jednak Biden ma wplyw na cene ropy czy nie ma wplywu? Bo juz sie pogubilem. Najpierw piszesz ze nie ma a potem bronisz decyzji ktore pokazuja ze ma. Fikolki na miare
Wszystko ci trzeba tłumaczyć: decyzje Bidena miały znikomy wpływ na aktualne ceny


@Prezydent-Camacho: Aha, a decyzje Trumpa, wedlug np. N. Pelosi i czolowych dems tamtego okresu mialy wplyw na cene ropy (vide przytoczyny wczesniej przeze mnie artykul).
Alez ten Biden nieudolny i bezwladny ze jego decyzje nie maja wplywu (lub maja znikomy) a decyzje Trumpa mialy ogromny wplyw, w zasadzie to tylko od nich zalezala cena (zgodnie z tym co mowila
ewidentnie tęsknisz za orangutanem, sugeruję pielgrzymkę do mar-a-lago, ewentualnie słyszałem że coś dużego ma się wydarzyć w Dallas ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Prezydent-Camacho: Gdy tylko brak argumentow u Ciebie to zawsze ta sama spiewka.... a orange man byl gupi i smierdzi...
Chyba Ty czesciej przywolujesz Trumpa niz ktokolwiek inny. Z reszta mam wrazenie ze wiekszosc lewakow na wykopie gdy tylko cos sie napisze o Bidenie, szczegolnie cos