Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziecielinapala: w Niemczech bez certyfikatu będziesz jeździł od stacji do stacji żeby wykąpać się bo w większości wymagają okazania certyfikatu. Chcąc wysłać list tak samo a dziś to nawet przy toaletach gościu mnie zaczepił i wymagał pokazania covid pass. Generalnie powoli dochodzi do tego że zaszczepieni będą srać w toaletach a reszta będzie po krzakach łaziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@dziecielinapala: no można, a można się też zaszczepić i rok jeździć za granicę, bez żadnych testów robionych dzien- dwa (zależnie od wymagań) przed wylotem/przejazdem. Ja testu nigdy nie miałam, słyszałam, że boli, a przed wyjazdem mam lepsze rzeczy do roboty, niż chodzenie do lekarza na szybko i wydawanie 400zł na test (przeciez one nie są za darmo, jeśli nie zgłaszasz objawów xD). Jeśli chodzi o cenę, to wobec tych co kupują
@Chuseok: filozofie, długo nad tym myślałeś?!?!?!! "Taka trochę hipokryzja"!!!! Bystry jesteś jak woda w klozecie. Wszyscy jesteśmy częścią systemu czy się szczepimy czy nie. Tylko jedni dają mu dupy, a drudzy się do niego nie dokładają i chwała im za to. Żyjemy w czasach, które niebezpiecznie skręciły w stronę apartheidu, jeśli ktoś nie chce dla samej idei być prześladowanym, to nie jest to hipokryzja a instynkt samozachowawczy, bo na tak pierwotnych
no można, a można się też zaszczepić i rok jeździć za granicę, bez żadnych testów robionych dzien- dwa (zależnie od wymagań) przed wylotem/przejazdem.


@banjo: no właśnie że nie. Bo zaszczepienie, czyli paszport covidowy, nie działa już w Portugalii, nie działa w Norwegii, za chwilę przestanie działać w innych państwach...
@dziecielinapala: Służy, służy. Tylko w bardziej cywilizowanych krajach. Z czterech dotychczasowych wyjazdów za granicę w 2021 bez szczepienia możliwy byłby tylko ten na Węgry i nie mógłbym się na luzie zatrzymać na Słowacji gdzie chciałem, tylko musiałbym się jakimiś wyznaczonymi drogami tranzytowymi przemykać. xD