Wpis z mikrobloga

@Dagga2007asa: Nie ma co się podniecać - tysiące Polaków pracuje w Dubaju w branżach eventowych.
Kamila jest spoko - poznałem ją parę lat temu w Polszy i to bardzo miła dziewczyna. Na podkarpaciu czy podlasiu może wydawać się kontrowersyjna, ale widać po jej zachowaniu i wyglądzie że wychowywana była na wyspach - często taki "styl" widziany jest w brytyjskich pubach/clubach - niestety tak dziewczyny często wyglądają. W wakacyjnych kurortach gdzie bawią
@kipman1: ty już nie tylko wspaniałego matiego i fantastyczną waneske reprezentujesz,ale też jego siostrę?przejrzyj wpisy z ostatnich dni-choćbyś się zesrał,to notowania wspaniały mati ma coraz gorsze.taka ta jego siostra,że się jej wstydxił,bo pisano.że kak byl w top model,to o niej nie wspominał.wstydził się?i nie chrzań o branży eventowej w tym dubaju.to się inaczej nazywa
@bubba222:
1. szanujmy się - to że mam inne zdanie i nie myślę zaściankowo to nie znaczy że kogoś reprezentuję. Matiego jechałem za swoje zachowanie nie raz, nie wiem po co zmyślasz. Do Vanessy nie czepiałem bo na codzień obcuję z takimi dziewczynami i dla mnie jest spoko.
2. wskaż dowód swoich pomówień odnośnie tej laski - jeśli nic nie masz do pokazania to po co wymyślasz? Mówmy o faktach, a
@kipman1: nie bylo cie na wykopie sporo miechów.nagle pojawiasz się w chwili,gdy mil wlazl..prawie wszystkie twoje wpisy,to ktoś tam coś,a mateuszek wspanialy,a waneska fantastyczna.chrzanisz jakieś opowieści,jala to ich relacja łączy,bo ty o tym wiesz.skąd?jak to mateuszek dpjrzał przy wspaniałej,dojrzałej kobiecie.bo mimo,że lat ma niewiele,to ona dojrzała.snujesz pięknego harleqina "love story historia wspaniałego matiego i fantastycznej wanessy".autor-kipman z wykopu,polski andersen.są parą tylko wizualną.na potrzeby fejmu.sama gdzieś podobno gadała,że ma faceta,ale jedzie do
@bubba222: spokojnie - oddychaj - nie da się czytać tego bełkotu.
Rozumiem że nie przytoczyłeś żadnych faktów w wątku w którym jesteśmy? - tylko jesteś zwykłym hejterem, który dowartościowuje się obrażając ludzi których nie zna?
@kipman1: ale ja o tobie piszę.nie skonczyłem.hubercika broniłeś.twój kumpel,czy solidarność zawodowa?twierdzisz,ża na matiego też źle pisxesz.tak,zdarza ci się,dla uwiarygodnienia siebie.bo juz
@bubba222: Rozumiem że wolisz wymyślać tematy zastępcze zamiast honorowo uderzyć się w pierś i przyznać że jesteś hejterem i wymyślasz historie na temat innych ludzi. W bieżącym wątku wyraźnie wskazałem ci że wymyślasz sobie historie i unikasz odpowiedzi na ten temat.
PS: Mam to gdzieś co myślisz na temat czy kogoś kreuje czy lubie lub nie lubię. Dla mnie nie ma to znaczenia - wkurzają mnie życiowe ofermy które wymyślają historie
@kipman1: to sie nazywa zbijanie z tropu.nie jesteś tu się posmiać,sam pisaleś że pr się zajmujesz.wcxoraj pada text o wanessie i milu,pojawiasz się.dziś wjeżdża tamat mila siostry,już jesteś...dalej będziesz twierdził,jak wcześniej,że tu może 2,3 osoby się znają?jeszcze powiedz,że ten program to nie ustawka.skoro większosc się zna.a niektórzy nawer nie są singlami

@kipman1: chociaż też czasem uważam że nad wyraz gorliwie bronisz Mila i Klapi to tutaj przyznaje Ci rację: nie wiem jakie są standardy urody w Dubaju i moim zdaniem nie wygląda to dobrze ale jej sprawa - ważne że jej się podoba. Poza tym Mati kiedyś wrzucał relacje z nią gdzie ja oznaczał więc nie sądzę żeby się jej wstydził, myślę że raczej chce ją chronić bo wiadomo jakieś będą (i
@kipman1: ale nikt jej nie obraża, a przynajmniej nie przeczytałem żadnego komentarza, który by był obraźliwy. Ludzie raczej są w szoku bo ona nie wygląda na bogobojną, a przecież Mati tak przedstawiał swoją rodzinę.
Mnie jej wygląd nie przeszkadza, nie zamierzam jej wyśmiewać czy obrażać, chodziło mi tylko o twoją dygresję w komentarzu bo jak dobrze wszyscy wiemy to właśnie te dziewczyny z prowincji są bardziej porobione niż te miastowe
@kipman1: no i widzisz jak ci się w dupie zagotowało.jaki ty nie jesteś ponad wszystkimi,takimi,jak ja( ͡° ͜ʖ ͡°)a teraz twoja obrona jest rozpaczliwa.jedyne,co ci zostało,to atak.zniżyłeś się do poziomu,do którego twierdzisz ze się nie zńiżasz.nazwałeś mnie-pisiorem,hejterem,ofermą życiową,posądzasz mnie o zwyrodnialstwo,ewidentną głupotę...używając wulgaryzmów,którymi ponoć się brxydzisz,pokazałeś,na jakim jestes poziomie.takim,do ktorego ponoć czyjes wstręt.ale nie martw się,wiem,po co i glaczego tak piszesz.to techniki manipulacji.że to ja mam wzbudzić
@bubba222: co ty tam bełkoczesz? jesteś hejterem bo obrażasz ludzi bez powodu.
Ja cię mogę jechać bo nie szanuję takich jak ty, którzy w taki sposób się zachowują i krytykują innych ludzi.
Napisałeś już 20 komentarzy i ani jednego merytorycznego.
Sugerując że siostra Mila #!$%@? się w Dubaju pokazałeś że jesteś dla mnie śmieciem i tylko tyle - nie ma co się podniecać - może ty, twoja rodzina i twoje otoczenie