Wpis z mikrobloga

Halo, halo jak mnie słychać?
Uprzejmie prosi się o nie strojenie nadajników, to planowa transmisja. Wchodzimy w kolejną gęstość.
Po zakończeniu konkursu na Polskie miasto z najładniejszym herbem, w którym zwyciężyła Orneta ogłasza się, że planowany jest kolejny plebiscyt. Sztab zatrudnionych specjalnie w tym celu urzędników z panią Basią na czele, wnikliwie przeanalizuje wasze głosy. Opinie zostaną sprawdzone wzdłuż i wszerz, a każda pojedyncza sugestia będzie miała wpływ na końcowy wynik i dalsze działania Szanownej Komisji, czyli moje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozyskaliśmy nowych sponsorów! Standardowo towarzyszy nam znany i lubiany Zakład cukierniczy "Wacuś", witamy zaś Van Pur SA. producenta piwa V.I.P Original Mocne oraz Gaik - zakład przetwórstwa mięsnego. Do wygrania kosze upominków, ale niezapomniane wrażenia gwarantujemy wszystkim!
Poniżej prezentujemy propozycje Szanownej Komisji (czyli moje) na nadchodzący konkurs. Zainteresowani głosują do 7 grudnia, do godziny 13.00. Do uczestników zostaną następnie wysłane specjalne pisma informujące o przetwarzaniu danych osobowych, a Szanowna Komisja (czyli ja) rozpocznie przygotowania formalno-graficzne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O oficjalnym rozpoczęciu konkursu poinformuje odrębny komunikat.

Propozycje na konkurs:
1. Starcie królów, prezydentów i premierów. Od Siemowita do Matiego, przez pół litra u Olka.
2. Najciekawszy obiekt z listy światowego dziedzictwa UNESCO. W tym przypadku obejmujemy cały świat.
3. Najładniejszy polski herb szlachecki. Ukłon Szanownej Komisji w stronę fanów poprzedniej edycji.
4. Konkurs na najlepszego papieża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Najładniejsza stolica europejska. Warszawa bierze udział, zakładam bezstronność wykopków.
6. Najciekawsze zwierzę objęte ścisłą ochroną gatunkową w Polsce. Wiecie czym jest gryziel tapetnik?
7. Najlepszy numer 1 z 30 ton - lista, lista przebojów. Zestawienie "jedynek" z wszystkich odcinków i nostalgiczna podróż w czasy jedynej słusznej listy przebojów, od roku 1995 do 2006.
8. Najładniejszy zabytkowy ratusz w Polsce.

Zapraszamy do urn! Wołam #herbymiastpl gdyż jest to mój tag, na potrzeby najbliższego konkursu zostanie stworzony nowy tag, o czym zostaniecie stosowanie poinformowani. #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy

Najlepsza propozycja na nadchodzacy konkurs to?

  • Starcie królów, prezydentów i premierów 7.3% (39)
  • Najciekawszy obiekt z listy UNESCO na świecie 26.7% (142)
  • Najładniejszy polski herb szlachecki 8.9% (47)
  • Najlepszy papież 12.1% (64)
  • Najładniejsza stolica europejska 6.6% (35)
  • Najciekawsze zwierzę objęte ścisłą ochroną 16.2% (86)
  • Najlepszy numer 1 z listy 30 ton 13.7% (73)
  • Najładniejszy zabytkowy ratusz w Polsce 8.5% (45)

Oddanych głosów: 531

FuczaQ - Halo, halo jak mnie słychać?
Uprzejmie prosi się o nie strojenie nadajników...
  • 33
unesco to temat rzeka. Wiele rzeczy w ogóle jest nieznanych. Np. estońska wyspa Kihnu. Jak wykopek ma ocenić coś, czego nie zna? unesco to nie tylko zdjęcie obiektu, które można wrzucić w załącznik posta, to cała kultura, którą nijak można przedstawić w takiej szybkiej wykopkowej formie. a tak, to mirek zobaczy zwierzaczka, spodoba się wizualnie i zagłosuje.