Wpis z mikrobloga

Czemu dopier**** sie graczy grajacych solo expiacych na takich mobach jak SS czy Wyrm redukujac nagrody z taskow i profit na expach?
A teamki walace Asura palace robiace profity liczone w setkach K na godzine dalej moga leciec jak chca?
Zajebiste podejscie do balansowania rozgrywki, TH maja juz po 250 lev i wykupuja caly market a solo gracze sa bardziej gnebieni xD
Czy administracja to pracownicy Cipsoftu? xD Bo praktyki podobne.

#wykopots
  • 25
@CzasemBiegamCzasemGram: oj tak profit MSem na 8 lvlu biedni paladyni xDD

Asury były nerfione przez ostatnie 2 edycje i jak wyjdziesz po półgodzinnym huncie 10k na głowe na plus to jest sukces.

Tymczasem knight ma solo trochę gorszego expa niż th asury (jak wliczysz nagrodę za taska) i zajebisty profit. Nie mówię już o TC które pozwalają na branie exp boosta itp.
@CzasemBiegamCzasemGram: jak dla mnie server nie ma żadnego balansu jest mocno nie przemyślany i jak ktoś nie grał na poprzednich edycjach nie zna trików które pozwalają być lepszym to ma bardziej #!$%@?ą rozgrywke niż na rl. Bo po 7 dniach na rl masz wiekszy lvl i wiecej kasy w banku niż tutaj niby 3x exp ratio xD.

na co ja najbardziej zwróciłem uwage:
- respy porozrzucane na pałe, chcesz dojść na
@aphen:

jak dla mnie server nie ma żadnego balansu jest mocno nie przemyślany i jak ktoś nie grał na poprzednich edycjach nie zna trików które pozwalają być lepszym to ma bardziej #!$%@?ą rozgrywke niż na rl. Bo po 7 dniach na rl masz wiekszy lvl i wiecej kasy w banku niż tutaj niby 3x exp ratio xD.


No i właśnie dlatego ludzie grają na wykopotsie. Bo real to śmiech i wszystko
@Amasugiru:
"Czemu to jest faworyzowanie? Magowie z reguły nie mają dużo kasy więc zamiast expić muszą siedzieć i robić runy by w ogóle gdzieś pójść. Magowie mają solo dobre expowiska (wciąż gorsze niż sea serpenty dla knighta) ale nie wiem czy to jest faworyzowanie. Większość doświadczonych magów żadnych dragonów bić nie będzie i nawet nie musi znać wykopotsa na wylot."
XDDDDDD
biles moze souleatery czy chocby necro z GFB? przeciez tam
@Amasugiru: ale ściemniasz, żeby bronić swojej racji. Asury są znerfione - nie mają 1.3x loota, a mimo wszystko jest bardzo duży zysk. Jak biliśmy je we 2(ek+ed) na 100 lvl to rzeczywiście było kilka k profitu, wraz ze wzrostem lvl, mlvl i skilli wyciąga się po 80-100k na GŁOWĘ w 4voc w 30 minut expienia. Magowie mają lepsze expowiska od sea serpentów dla najta i przede wszystkim jest ich kilka na
@CzasemBiegamCzasemGram:

biles moze souleatery czy chocby necro z GFB? przeciez tam marnujesz mane tylko na exure, a reszta idzie na runy i wychodzisz ze 100k profitu z kazdego refilla xD


Na poziomie 100? I tylko dla MSów skoro mówisz że runy samemu. Druid GFB nie zrobi.

Myślę, że lvl 100 to odpowiedni moment by robić profit bijąc obszarówki. Wcześniej masz najwyżej oblegane przez każdego liony czy tam insekty, które mają słabe
@Amasugiru: pisze z doświadczenia rp, stawiałem na off train i sporo ćwiczyłem na monku 90 dist

dragi- był boost dzień ładny profit
necro - zabitych 600, 0 bohów więc waste
wyrmy - mało zabitych bo na kongo cięzkie wejscie ( od razu 4 z elder wyrmem XD), a stepy z yelothaxami ktore generuja waste.
choseny - zabite z 300 -na 0
gsy - zbierajac gp i lootbagi z p armow,helemtow i
@Amasugiru: widać robicie coś źle albo ktoś was wali w #!$%@? z lootem. Nikt nie mówi o oszczędzaniu, ale jak na mobie który daje największy exp 100-250 i wyciągasz z refilla po kilkadziesiąt k golda, to wiadomo, że to op mob.

@aphen lepsze wyrmy są na zachodzie hurghady, pojedynczo można bić. Co do gsów, to przecież jedyny waste tam to bolty, nawet się leczyć nie trzeba, to nie wiem jak można
@Aassimora: Gramy od kilku edycji i każdy z nas grał każdą profesją. Dobrze pamiętamy Asury kiedy były kopalnią złota. Były tu nerfy na kilka sposobów a nie tylko suwak w lewo żeby loot 1x był.

Gdyby Asury dawały kasy tyle to byśmy nie chodzili pod profit nigdzie. Większy lvl na asurach to nie mniejszy waste tylko aktywniejszy exp i droższe potiony.
@Amasugiru: Gdzie expic ekiem lvl 100? Pytam bo gram po raz pierwszy i sie nie orientuje. Sea serpenty slyszalem ze dobre ale wolno mi chodzi pod ta woda i mnie to drazni hp spada. Mutated raty bije ale sa juz powoli za slabe. Cos oprocz tych dwoch? Najlepiej z taskiem i bossem.
@CzasemBiegamCzasemGram: oj tak profit MSem na 8 lvlu biedni paladyni xDD


Asury były nerfione przez ostatnie 2 edycje i jak wyjdziesz po półgodzinnym huncie 10k na głowe na plus to jest sukces.

Tymczasem knight ma solo trochę gorszego expa niż th asury (jak wliczysz nagrodę za taska) i zajebisty profit. Nie mówię już o TC które pozwalają na branie exp boosta itp.

@Amasugiru: Ale #!$%@?. Latam tam z ludźmi z