Wpis z mikrobloga

@mrmike: Ja mam slim. I drugi raz bym go nie wziął. Jak masz samice gubiące włosy, to nie bierz. Mam slimy w 2 łazienkach i trzeba co tydzień czyścić. Slim mało miejsca zajmuje ale i przepływ ma mniejszy niż zwykły odpływ. A co do tego z płytką czy bez, to chyba to kwestia wyglądu jest. Czy chcesz taki zamaskowany czy nie. Ja mam bazpłytkowy, taki matowy (szczotkowany) metal.
Jak masz miejsce
@mrmike: Mam Viega Advantix - nie mogę narzekać na odprowadzanie wody, nawet korzystając z deszczownicy. Czyszczę syfon jak zaczyna się przypychać, a w tym roku jeszcze nie czyściłem ;) Generalnie patrz i porównuj wydajność odpływu - producenci podają ile litrów na sekundę/minutę
@mrmike: Raczej na twoim miejscu bym nie szedł w czarny to tak jak z bateriami trzeba uważać żeby nie zaczęło z złazić tak wiem płytka będzie to zostaje ci tylko ta "obiemka". Jeśli chodzi o odpływy to wielkiej różnicy nie ma między tym 150 a 500 wszystko robione z kwasówki i przyłącze czasem na sztywno czasem regulowane no i stopki do regulacji różne. zwinny instalator poradzi sobie bez większego problemu (