Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krulwonzuw: aha. Myślałem, że mi wytłumaczysz swój punkt widzenia, a Ty po prostu #!$%@? dla #!$%@? xD ha tfu na Ciebie. Jako fan F1 chciałem serio się czegoś dowiedzieć.
  • Odpowiedz
@dziku911: a tak poważnie, moja opinia jest taka:
Za winą Maxa idzie totalnie nie oczywiste przepuszczenie, zwalniał na środku drogi co wedlug mnie jest absurdem (tu podejrzewam ciutkę „chamstwa” ze strony maxa)
Za winą hamiltona idzie fakt, że jest najbardziej doświadczonym kierowcą na gridxie i robi takie cos. czemugo po prostu nie wyprzedził, a potem władowanie sie w tył xD cud ze obaj dojechali.
Tak na prawdę nie da się wydać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krulwonzuw: o i o to mnie chodzilo! To że Max super czysto tego nie oddawał to jest fakt i wcale nie był tak po prawej jak mówił w wywiadach, ale Lewis mówił w wywiadach, że nie wyhamowal, jak na on boardzie widać, że wyhamowal, dodał gazu metr przed Maxem i się kurturalnie w niego #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@dziku911: +1, mam dokładnie takie samo zdanie. Generalnie dzisiejszy wyścig maxa tragedia, mega niesportowe i niebezpieczne manewry, a hamilton to idiota xD i to mimo mojej nie tyle przychylności do hamiltona (chociaż też tu jest) a bardziej nienawiści do red bulla i całej otoczki jednookiego+hornera. Fajnie że są tu jeszcze ludzie z którymi da się tu normalnie pogadać, a nie obrzucanie gównem verstappeniarzy vs hamiltoniarzy. pozdro byczku, piona!
  • Odpowiedz