Wpis z mikrobloga

https://wpolityce.pl/polityka/576756-tylko-w-sieci-dramat-gowina-co-naprawde-sie-stalo
ale:
0) Przyjęto go 21, nie 20.
1) Został przyjęty prawie normalnie - tzn. wyczyszczono piętro, ustawiono lekarzy i pięlęgniarki, zamknięto piętro - figurował jako on (przyjęty z próbą samobójczą).
2) Po tym, jak puściłem farbkę dość szybko zaczęło się dziać - była kwerenda hotelu, zaglądanie w delokty pielęgniarek. Zainteresowani byli o piczy włos ode mnie. Ale poszukiwania źródła szamba były trochę za szerokie i zbyt gwałtowne, by mnie #!$%@?ć.
4) W środę (23. paź) zmieniono Jarosława G. na NN.
5) nie było 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe co w Sieci puści - bo w pierwszej kolejności poszedł stek chłamu od Interii, pisany przez Gowinistów. Teraz, po dwóch tygodniach, pora na oficjalną narrację partii. Już po samych datach (21 vs 20, NN od początku nie w ramach paniki) sądzę, że będzie dość grube dementi informacji niepublicznych (czyt. moich i mediów, którym farbę puściłem i które pociągnęły temat). Ciekawe jest to podwójne, bo w miarę publikacji netowych popuszczałem odpowiednich informacji, w odpowiednich miejscach. W ten sposób mamy ludzi, którzy wiedzą, kiedy był wpis, jaki był i kiedy zniknął i pojawiło się NN. Pomijając całkiem ciekawą kwestię fałszowania księgi przyjęć, to publikacja wSieci, tak samo jak publikacji Interii, będzie miała słabe szanse obrony.

Dodatkowo jestem trochę zdziwiony (no dobra- prawie wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), że topic nie zdechł w dwa tygodnie i w okolicznościach raczej już świąteczny będzie przez Partię nie tylko kontynuowany, lecz doczeka się sprostowania i klarowności bezpośrednio z partyjnej prasy.

Pozostawiam Wam, wykopki drogie, ocenę tych wydarzeń.

Tym razem nie podrzucam #!$%@? tropów. Pozdrowię jednak mireczków, którzy bardzo ładnie powiązali gorące wątki z ostatniego tygodnia z Gowinem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@olrajt
@Loginsrogim
  • 7
@winda_orbitalna: "Jak ustaliło Radio ZET, Jarosław Gowin miał stwierdzić, że jeden z jego najbliższych współpracowników w Porozumieniu był szantażowany zdjęciami, dotyczącymi jego orientacji seksualnej. Z tego powodu miał opuścić Gowina w trakcie rozłamu w partii."
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Jaroslaw-Gowin-skarzyl-sie-na-polityczna-presje.-Radio-ZET-Jego-wspolpracownik-byl-szantazowany
1) To prawda?
2) Ty im dałeś te newsy?