Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję kupić photoshopa lub photoshop elements siostrze na święta. Do jakieś zupełnie podstawowej obróbki zdjęć typu nakładanie jakiś filtrów itp. Widzę, że już od wielu lat photoshop nie jest sprzedawany w pudełku tylko jako subskrypcja. Ja chcę kupić pudełko, a nie płacić co miesiąc jakiś abonament. Jak kupię na olx używane pudełko i ktoś to wcześniej miał zainstalowane u siebie to mi to zadziała? Na olx jest teraz elements 9 i 11. Uda mi się to zainstalować i z tego korzystać? Czy np przy instalacji połączy się z www i wywali jakiś komunikat, że jest już niewspierane i nie będzie działać?
#photoshop #fotografia #grafika #creativecloud #informatyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ad1790596226000a57f990
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: do obrobki foto jest lepszy lightroom niz photoshop. Ze starymi wersjami moze byc problem. Mi co jakis czas 8 wywala bo sie cloud zalaczy.
Z free softu niezla jest Krita. A do niej moze jakis kurs obslugi na udemy? Affinity nie wiem. Ale wszystko bedzie lepsze niz photoshop;)