Wpis z mikrobloga

Chce kupic 3 pokojowe mieszkanie w #lodz i szukam czegos w #deweloperka . Wyslalem kilka zapytan i oddzwonil do mnie ziomeczek ze swietna oferta 9100zl za metr kwadratowy na Widzewie. Jak tak dalej pojdzie to chyba bedzie mnie tylko stac na kupno piwnicy w 50 letniej kamienicy XD
  • 38
  • Odpowiedz
@runieeee aktualne ceny to jakaś pomyłka ( _)
Nie wiem jak człowiek zarabiający przecietnie ma się dorobić własnych 4 kątów.
Kredyt 30 lat i splata 2x wartość nieruchomości. :/
  • Odpowiedz
@runieeee kilka miesięcy temu kupiłem 8.9 k z metra w 3 letnim bloku na Olechowie takie mieszkanko ale wyremontowane w 100% na wysoki standard ( rzeczy pokroju piekarnik za 8k, nie wiem po co to komu nawet xD)
także patrząc na ceny teraz, to nawet wtedy była chyba okazja
  • Odpowiedz
Co, Murapol przy Auchan za tyle? xd Abstrakcja


@czlapka: Amerykę odkryliście?
Ceny właśnie w Murapolu przy Auchanie w połowie zeszłego roku oscylowały w granicach 7.500 zł, bo sam się dowiadywałem. Skąd cena już wynosi ponad 9k? Bardzo to proste rozwiązanie. Uroki deweloperki, czyli kupujesz coś czego nie ma i pakujesz kasę. Gdy już to powstaje i możesz namacalnie ten budynek zobaczyć, wtedy cena jest już adekwatna ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
a się dziwie, bo pół rok temu kupiłem 3km dalej też z rynku pierwotnego mieszkanie za 6100zł


@czlapka: I nadal takie ceny są do osiągnięcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko jeśli komuś zależy na danej lokalizacji i nieruchomości od ręki, to taki jest efekt ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@runieeee: @SeriousDude: murapol przy Auchanie to chyba już sprzedany, może na wróblewskiego jeszcze mają jakieś mieszkania.
pytałeś w Echo na widzenie? buduja na miejscu tesco ale nie wiem jakie ceny - reklamuja sie ze od 6.5k ale to pewnie 1 mieszkanie
  • Odpowiedz
@murinius: Tak, wyslalem dzisiaj zapytanie do Echo na Widzewie oraz do Fuzji; czekam na wiadomosc zwrotna.
Jak gadalem z gosciem z Murapolu to mowil mi ze beda mieli jakies tam 3 pokojowe mieszkania jeszcze w granicach 400k
  • Odpowiedz