Wpis z mikrobloga

Cześć
Przymierzam się do zakupu #ps4
Na allegro widzę bardzo dużo różnych ofert, na co zwracać uwagę? Ps4 czy ps4 pro? HDD 1gb czy lepiej jakieś małe SSD? O co pytać sprzedawcę by nie kupić jakiego bubla? #konsole #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akuku69: ps4 pro może zaoferować lepszą grafikę lub wyższą płynność. Jeżeli o dysk chodzi, zdecydowanie lepiej pojemność. SSD w przypadku konsol nie daje zbyt wiele, a gry jednak ważą sporo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akuku69: 7216b PS4 pro lub 2216b PS4 slim to są najbardziej polecane wersję. Dysk w razie potrzeby wymienisz sobie sam w kilka minut. Jak będzie zasyfione w środku to bez znaczenia, bo każda wersja ps będzie szumieć. Pierwsze PS4 pro miały jakieś problemy ze słabo przylegającym radiatorem stąd opinia, że to suszarki. Miałem PS4, PS4 slim a teraz PS4 pro 7216b i na tej ostatniej gra mi się najprzyjemniej. Obsługa 4k
  • Odpowiedz
@Akuku69: ja szukałem na olx z odbiorem osobistym w okolicy. Miałem okazję przetestować. Gość kupił ją lekko ponad dwa lata temu. Po chwili grania chodziła jak suszarka. Wymieniłem pastę i termopady, od teraz mogę grac po nocach nie budząc domowników
  • Odpowiedz
Mam CUH-7116B i jest wszystko okej, nic nie buczy, jedynie troche bardziej jest słyszalna gdy zarzuci jej się coś bardziej wymagającego, ale to wszystkie ps4 tak mają.
  • Odpowiedz
Pierwsze PS4 pro miały jakieś problemy ze słabo przylegającym radiatorem stąd opinia, że to suszarki.


@adrjenq: daleki byłbym od tego że to "opinia" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście doświadczyłem przy Doomie Eternal takich odgłosów, jakby PS Pro miało zaraz wystartować w kosmos. Jakimś cudem ktoś sprzedawał na OLX wiatraczek od nowszej wersji (różniła się producentem) i po podmianie było niebo a ziemia - empirycznie byłbym daleki od
  • Odpowiedz