Wpis z mikrobloga

@kot2202: z miesiąc temu odbierałem. Punkt odbioru jest teraz na Ciepłowniczej. Uważaj żeby sobie zawieszenia nie urwać, bo jest na totalnym zadupiu z dziurawym wjazdem.

A jeśli chodzi o mapkę to może spróbuj inną przeglądarkę
  • Odpowiedz
@kot2202: może po prostu nie ma tego towaru z dostawą do punktu w Twojej okolicy; jeżeli się nie mylę to jakiś jeden market z okolicy obsługuje dostawy do punktu; sprzedaż wysyłkowa z dostawą do domu jest chyba z jednego centralnego magazynu
  • Odpowiedz
@kot2202: Jeżeli masz na myśli punkt w MH to tam nie można już odbierać zamówień. Teraz tylko Ciepłownicza i tak jak kolega wyżej napisał - uwaga na dziury w drodze xD
@psylo: Słabo opłacalne. Raz zamawiałem szafę i dostawa była bodajże za 100 zł, a drugi raz wziąłem małą komodę i dostawa też za 100 zł (1/5 ceny komody). To w tym drugim wypadku już wolałem sam się przejechać do
  • Odpowiedz
Słabo opłacalne. Raz zamawiałem szafę i dostawa była bodajże za 100 zł, a drugi raz wziąłem małą komodę i dostawa też za 100 zł (1/5 ceny komody). To w tym drugim wypadku już wolałem sam się przejechać do punktu i odebrać to zamówienie.


@dawid110d: O widzisz, to dobrze wiedzieć. Ja zamawiałem od nich różne paczki, największa chyba z fotelem wypoczynkowym i nigdy nie przekroczyło 50 zł, ale przy 100 zł już
  • Odpowiedz
@kot2202: to jest #!$%@? i nie próbuj tego zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tego co udało mi się ustalić to czy dostawa się pokazuje zależy od dostępności towaru w sklepie dostarczającym/magazynie centralnym. Jakoś nie chce mi się wierzyć że Rzeszów czy Sanok mają inne centrum dystrybucyjne ale tak twierdzą w MH.
Można im zostawić kontakt, dzwonią jak produkt jest dostępny z dostawą do domu/punktu odbioru
  • Odpowiedz
@dawid110d: @psylo: @kot2202:
promocja jest jeszcze tydzień:
Dostawa do Paczkomatu za 1,- przy zakupach za minimum 99,- albo do domu lub Punktu Odbioru GLS za 1,- przy zakupach za minimum 180,-.

Oferta ważna do 14.12.2021 r.
  • Odpowiedz
@kot2202: możliwe, że punkt wstrzymał przyjmowanie zamówień z uwagi na brak wolnych terminów odbioru. Za niedogodności przepraszamy i zachęcamy do skorzystania z innych form dostawy.
  • Odpowiedz