Wpis z mikrobloga

Też macie takie czystki w obserwowaniu po zakończeniu sezonów HP?

Dla porównania obserwuje tylko
HP1
Adam (przez FEN trochę) ciekawostka to kumpel Szynszyla reklamujący jego (Mike'a) produkty i Maciej;
HP2
Nikt, dno dna wszyscy;
HP3
Basia, Krzysiek (ten od Basi), Kara;
HP4
Wiktoria ale nie Oha i nie jestem wyznawcą umiem ją skrytykować a obserwuje bo na temat jedzenia można trochę się dowiedzieć (tak wiem o story z popiciem alkoholu z wzięciem leku, ale to na pewno było zmyślone przez Wike [błagam sportowiec osiągający takie sukcesy nie jest głupi by łączyć lek z alkoholem] i dziewczyna ma wiedzę na temat żywienia),
Mila obserwowałem już 3 lata więc raczej się nic nie zmieni.

Reszta już odobserwowana.

Ulubiona edycja - pierwsza bo nie wiedziałeś czego się spodziewać

#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
@HanzoOW: szczerze nie mam pojęcia co tam u niej. Mam ją jako jedyną w obserwowanych ale bardzo rzadko do niej zaglądam. Wiem, że pracuje jako stewardesa i ogólnie pokazuje dużo treści związanych ze zdrowym stylem życia. Raczej nie robi sobie wstydu reklamując podróbki i szajs z alieexpress
  • Odpowiedz
@HanzoOW: 1 edycja - nikt
2 edycja - Artur, czasem śmiesznie komentował HP4/Marie na stories
- Atę obserwowałam ale chodzące reklamy są do porzygania
3 edycja - Marcin (przyjemny dla oka :D) i Kara
4 edycja - Siara, Klapessa, Ciposz, Mil i Wixa - z czasem będę widzieć czyje treści są warte pozostawienia

Jak tak widzę, to faktycznie opłaca im się robić ‚idiotow’ z siebie dla lików.
  • Odpowiedz
@HanzoOW: 1 i 2 edycja nikogo nie obserwuje. 3 edycja : Basia, Krzysiu, Krystian, Ola , Sara,Luiza, Kara, Marcin. 4 edycja zostaję przy Wiki, Ciposzu, Mati, Vanessa, reszta przestaje obserwować czyli: Sara, Inga , Przemek, Nana,Nastka, Oha, oby dwa Łukasze ( obserwowałam,bo czekałam na prawdę o Wiki)
  • Odpowiedz