Wpis z mikrobloga

Cześć
Troszke DŁUGO będzie
Pamietecie może wpis użytkownika
@kielbasazdzika
https://www.wykop.pl/wpis/61377443
zrobil tam #rozdajo z racji tego , że udało mi się wygrać decyzja mogła zapasc tylko jedna jak na Polaka przystało, ale po chwili namysłu i po rozmowie z nim poprosiłem go o zrobienie zakupów w dowolnej kwocie na cel charytatywny ponieważ ja i moja żona i nasi przyjaciele co roku bierzemy udział w #szlachetnapaczka ( Tak rodziny bez laptopów ( ͡º ͜ʖ͡º) )
Taka odmiana #wykopaka , pomagamy ludziom co mają troszkę w życiu pod górkę , którzy piszą na lliście co im potrzeba np. ( tampony zeszyty kurtka i itp). Ja juz mam #bombelek i #rozowypasek oraz #mieszkanie #dom więc czemu chociaż trochę nie pomóc innym :)) ( Tak wiem nie mam listw xDD, co pol roku mi o tym przypomina , ale przed chwilą sama kartony nosiła żeby być już u siebie ( ) ) . Wracając do tematu :)
Po wielu wiadomościach podsyłania linków z akcji z tamtego roku aby pokazać ze to wszystko się dzieje udało się, wczoraj dostałem info, że zakupy przyjadą , i są-dojechały .
Chciałbym mu jeszcze raz bardzo mocno PODZIĘKOWAĆ , za zakupy za to, że uwierzył, że zrobil zakupy, że zgodził się na taka formę, dostałem tez informacje że i jest niespodzianka dla mnie , NIESPODZIEWAŁEM SIE NICZEGO . - tak to wygrana której się zrzekłem na zakupy dla innych
DZIĘKUJĘ jeszcze raz DZIEKUJE w imieniu swoim i tych ludzi
( ʖ̯)
Poprostu chciałem to opisać bo mu tu obiecałem :)
Tak ta malutka pomagała rozpakować to wszystko
( )
#chwalesie
Pobierz Digital_Boy - Cześć
Troszke DŁUGO będzie 
Pamietecie może wpis użytkownika 
@kielbasa...
źródło: comment_1638905949tpHlHJSw1D0FcaZntn5G4y.jpg
  • 7