Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NieistotneKto: iPada bym brał teraz - kupiłem Galaxy z Samsunga no to ja #!$%@?. Huaweia M5 kupiłem rodzicom kilka lat temu no to znacznie lepiej ale to kilkuletni model no i Huawei ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi też coś ostatnio wpuściło na polski rynek - też bym się przyjrzał, ale jak chodzi o tablety to mam wrażenie że tylko Apple do tego segmentu podchodzi jeszcze na poważnie
@NieistotneKto: Do jakich zadań będzie go głównie używać? Gry, YT, Filmy VOD, wideorozmowy, prace graficzne etc.? Czy liczy się mobilność, czy głównie w mieszkaniu, jaka przekątna...

Potrzeba więcej info :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wielkienieba: chyba A7 - taki ok 900zl bez GSM. Zacina się, muli, aplikacje źle chodzą (jakieś dziwne błędy których na telefonie nie mam - też Samsunga), wolno się ładuje. Poza tym chrome nieprzyjemnie wyświetla strony - już nie jest to wersja mobilna a jeszcze nie desktop. Tak jakby to co na telefonie rozciągnąć i rozrzucić. Okropny feeling - ma może z rok a marzę o wymianie tyle że nie potrzebuje praktycznie
@powaznyczlowiek: samsung chyb daje swoje zajebiste ekrany do każdego urządzeni, nawet tańszych (mialem kiedyś telefon samsg za 1000zl, ekran byl zajebisty).

Ale Ty chyba porównujesz dwie różne półki cenowe. iPod air vs tab a7, nie?

@NieistotneKto
Za 3000zl wydaje mi się że najlepiej samsung S7. Bo ipad pro jest dużo droższy, a air są raczej podstawowymi modelami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wielkienieba: tak oczywiście masz rację. Z drugiej strony nie wiem jak mam polecać komuś wywalenie 3k na urządzenie od producenta, który za niecały tysiąc sprzedaje zwyczajnie niedziałające urządzenie

Żeby nie było miałem parę flagowcow Samsunga i byłem zadowolony. Ale jakbym miał tyle kasy wydawać to bym szedł w iPada