Wpis z mikrobloga

#erp #kariera #praca #sap #audit
Mordeczki, pomóżcie. Pracuję obecnie w księgowości, dotychczas moim planem na karierkę był audyt i walczenie w tym temacie. Dostałem jednak ofertę stażu, z prawie pewną możliwością późniejszego zatrudnienia w firmie, która wdraża SAPa, jako konsultant fico. Co byście wybrali? Czy myślicie, że consulting to lepsza ścieżka kariery? Oczywiście, wiem, że nie wybierzecie za mnie, ale może podzielicie się swoimi opiniami?
  • 6
@misiekxd25: musisz przede wszystkim wiedzieć jaki rodzaj pracy zawiera się w słowie konsultant, SAP nie ma tu wielkiego znaczenia. Jeśli to staż bezpłatny to jest to regres. Jak płatny to można rozważać, bo to prawie to samo co Junior.
@kokos wiem, z czym to się je, akceptuje taki tryb pracy. Staż byłby płatny, z niewielkim regresem finansowym. Bardziej pytam o perspektywy i wasze zdanie w tym temacie- czy sap to dobra ścieżka?
@misiekxd25: Że tak powiem dobry konsultant FICO to sky is the limit ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będziesz żałował jak nie spróbujesz, jak masz ofertę to próbuj, do księgowości zawsze możesz wrócić.