Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@taktoto: że tak powiem, co ty #!$%@? że na AWF robią wnikliwe badania w tym serca? Siejesz same bzdury.

Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak ludzie potrafią lecieć na studiach zwłaszcza z fizjo..

wlasnie te indywidualne przemyslenia mnie tak #!$%@?. Przecietny czlowiek nie wejdzie na pubmed i nie znajdzie rzetelnych badan, tylko wyrobi sobie zdanie wlasnie na takich komentarzach matki piszącej jakies wysrywy w histerii.


@Thecule: o to prawda.. daj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdzichumineciarz: dziwne ze w norwegii wychowali się ze stosowania moderny bo powodowała zapalenie mięśnia sercowego u młodych ludzi, często właśnie lądowali w szpitalach, może akurat Ci nie zdążyli do szpitala...
  • Odpowiedz
@theyknow44: a myślisz, że tak łatwo wykryć wadę serca? Często dzieje się to przez przypadek tak jak w moim przypadku.

Z racji tego, że biegam co roku robiłem sobie ekg wysiłkowe plus inne badania - serce jak "dzwon". Aż podczas jednego treningu myślałem, że zejdę, tętno skoczyło do 230bpm, duszności, żegnałem się już ze światem. Diagnoza? Prawdopodobnie arytmia.

Leczenie? Ablacja, ale warunkiem szybkiego wykonania było zaszczepienie się dwoma dawkami przed koroną
  • Odpowiedz