Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mietla05 heh, przecież mnóstwo graczy chleje i cpa. Poza tym wiadomo, ćpanie gorsze od grania, ale jak ktoś nie ma nałogu alkoholowego i narkotykowego, a ma nałóg grania w gierki, to to jest poważna sprawa. Tak, wiem, psuję zabawę.
  • Odpowiedz
@susel380: Najlepsza gra w historii, tutaj nawet nie ma co dyskutować. Mam 30 już prawie na karku ale zawsze mam ciarki i mega sentyment jak wracam wspomnieniami do gimnazjum gdzie #!$%@?łem w CS'a aż miło. ;(
  • Odpowiedz
@masiej moim zdaniem Metin2 #!$%@?ł się około 2011r niż gdy zaczynałem zabawę jako 10 latek na S3 (2008r).

Na początku robienie misji miało sens ponieważ dostawałeś za nie wynagrodzenie adekwatne do zakupu potrzebnych rzeczy , przykład?

Misja na srebrną branzoletę (zabicie Mi-Jung) dawało 25tyś Yang + branzę + 2 kulki expa , a za 80k można było kupić "Medal konny"

A już 3 lata później ceny były zawyżone 10x przez handlarzy i
Kordianyt - @masiej moim zdaniem Metin2 #!$%@?ł się około 2011r niż gdy zaczynałem za...

źródło: comment_1639047865ueg0XEdYHNn9uiadBy6tzF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Ja zacząłem grać w cs go i faktycznie zachowuje się jak gimbus znowu, g4/kalach here jakby ktoś chciał pyknac z wykopków
  • Odpowiedz