Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki i Mirki ()
Mój #rozowypasek prowadzi mały biznes. Tworzy autorską biżuterię, a że zbliżają się #swieta , to jest to idealny czas by zrobić dla Was #rozdajo . Niech wieść się niesie. Do wygrania bransoletka z czerwonych kwarców, zapakowana w piękne pudełko. W sam raz na #prezent dla Mirabelek, które jarają się znaczeniem kamieni naturalnych i lubią leśne klimaty.

Zasady są standardowe, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡ ͜ʖ ͡) Losowanie przez #mirkorandom w piątek o 22:00, wysyłka na mój koszt. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dodatkowo mam dla Was kuponik rabatowy na hasło: „mirko” dający rabat -10% na sklepie.

Pełną ofertę znajdziecie na:
Instagram: www.instagram.com/rozgastore.pl
Sklep: www.rozgastore.pl

#handmade #bizuteria #hobby #tworczoscwlasna #rekodzielo
Pobierz deckard89 - Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)
Mój #rozowypasek prowadzi mały biznes. Tw...
źródło: comment_1639058169qotp7gDDQdeTKShkeKtJHk.jpg
  • 49
@mcclane89: co Ty, takiego goowna nie tknelabym, Jakbym coś miała robić to bym robiła w miedzi. Doopa piecze że ktoś nawlecze 3 koraliki na sznurek i już k52$a wielką biżuteria, wielki jubiler xD jestem fanką cechów, Sonia Ryszytylo nie miałaby szans na dostanie pracy, bo to co robi to goowno, nawet nie nazwiesz tego ani sztuka ani rzemieslnicza praca...150 zł za taki badziew to jest porównywalne do świec zapachowych bez zapach
@tylkokinoseriojestzajete: nie idzie, ale facet probuje sprawić żeby coś sprzedała, albo rozda w imię promocji, takie tam durne Kobiece Interesy, nic nie zarobią a twierdzą ze coś robią...... a i tak facet musi zqplacic rachunki .... takie życie.... a na koniec i tak Ci powiedzą ze to Twoja wina itp itd ....