Wpis z mikrobloga

@Narrorek: jesteś pewien? sprawdzałeś? To byłoby naruszenie dyrektywy o europejskim rynku cyfrowym.

Disney, Netflix, HBO - wszystko obsługuje polskiej wersje serwisu za granicą, pod warunkiem, że jest opłacany polską kartą (i system rozpoznaje jako klienta polskiego).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aquagen: potrzebuje go na max 2 tygodnie a w zasadzie nawet krócej. Niby odpaliłem ale widzę że nie działa wszystko i pokazuje się komunikat o odblokowaniu na terenie całej Unii...
@PMV_Norway wszystkiego nie sprawdzalem, wiec nie wiem, jak to wyglada. Wiem za to, ze u mnie eurosport nie dziala wlasnie z takim komunikatem

@Stashqo to chyba musi byc jakis nowy tv, bo na moim samsungu z 2019 nie widze takiej opcji
@aquagen: u mnie na LG (2019)) to działa do pewnego stopnia, do pewnego czasu mogłem przełączać się pomiędzy polską i norweską biblioteką netflixa (ostatnio to załatali), hbo go też mam mimo, że tutaj nie jest dostępne.
@czeskiNetoperek: Sorry @czeskiNetoperek:, ale pracuję bezpośrednio z Playerem i wiem na jakiej podstawie weryfikujemy płatności. Nawet w zaleceniach dla osób za granicą mamy przekazywać, że wystarczy aby ktoś z rodziny lub bliskich na Twoim koncie zakupił pakiet np. HBO w Polsce jakąkolwiek kartą, a wtedy w UE będzie pakiet działał
@czeskiNetoperek: A do tego co z ciekawostek, nie tylko to się liczy a też adres IP. I np. jeśli masz pakiet zakupiony w Polsce, ale odtwarzałbyś Playera z danych komórkowych karty SIM np. z USA czy z UK to by tez się pojawiał błąd o pobycie poza UE mimo że byłbyś w Polsce xD