Wpis z mikrobloga

Szukam telefonu dla siebie. Musi być na dwie karty sim, a tak poza tym to nie mam sporych wymagań, :) dobrze jakby miał sporą pamięć wewnętrzną. Żaden Huawei, zniechęcili mnie do siebie. Budżet do 300 euro. #telefony
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapeluszzszyszek: jeśli tag #samsung oznacza że szukasz tylko z tej marki to mam złe wieści, Samsung to największe gówno jeśli chodzi o soft zaraz po Xiaomi, tyle, że tutaj dodatkowo przepłacasz za sam smartfon. Flagowce super, ale inne modele to typowe zapychacze rynku, jak masz ponad 2k modeli na rynku to zapomnij o optymalizacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapeluszzszyszek: obecnie mam poco f3, za 1400 dorwałem na promocji wersję 8/256, czy polecam. No zależy czego chcesz od telefonu. Wydajność na poziomie flagowcow, zdjęcia w dzień naprawdę ładne, no i całkiem powtarzalne, w nocy jak to Xiaomi czyli słabo, ale też nie wygląda totalnie tragicznie. No ale tutaj rozbieżność dość duża. Soft #!$%@? 1 dnia, wiedziałem, że jest denerwujący ale jak zobaczyłem reklamy w przeglądarce plików czy odtwarzaczu muzyki to
Obecnie do najlepszych średniaków z poszukiwanego budżetu należą moim zdaniem:
1. Realme GT Master Edition
2. Samsung A52s
3. Poco F3
4. Xiaomi 11 lite NE

Wszystkie one mają ekrany Amoled, niezłe baterie, procesory, min. 6 GB RAM i 128 Rom. Realme ma też super szybkie ładowanie, a A52s wodoszczelność i moim zdaniem najlepszy aparat foto z powyższych. F3, A52s i 11 lite mają też głośniki stereo.

Za to Realme jest teraz