Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie szanownych wykopków

Zwracam się do was z prośbą polecenia mi myszki komputerowej, najlepiej bezprzewodowej. Budżet do 500 zł. Komputera używam głównie do przeglądania internetu, trochę programów CAD, raz na ruski rok zagram z kolegami w CSa albo w jakąś inną gierkę (nie jestem "gejmerem"). Do tej pory używałem dwóch myszy : Logitecha M500s i Logitecha MX Performance, do tej pierwszej nie mam absolutnie nic do zarzucenia, bo korzystam z niej już około 8 lat (gdyby nie fakt, że jest już usyfiona, słabo działają przyciski i chcę się przesiąść na coś bezprzewodowego to korzystalbym z niej do końca życia prawdopodobnie xD). MX Performance przyjemnie leży mi w dłoni ale ma okrutnie krótki czas pracy na bateriach i w dodatku jest okropnie powolna, co sprawia że nie da się przy jej pomocy grać w cokolwiek w rodzaju CS.
Moje podstawowe wymagania:
-myszka bezprzewodowa
-raczej z rodziny dużych/ergonomicznych
-raczej szybki czas reakcji
-mozliwosc ładowania z kabelka

Wiem, że życie do nie jest koncert życzeń ale może uda się coś dobrać / polecić. Z góry wam dziękuję :D
#pc #pcmasterrace #komputery #gry #logitech
  • 14
@gzyms111: co prawda nie spełnia wymagań w 100% (brak ładowania z kabelka), ale ja polecam jeszcze logi g604. Design IMO bardziej stonowany niż g502, a 6 przycków z boku "robi robotę". Używam jej w tej chwili 1,5 miesiąca (z donglem USB, bo ta mysz może też działać po BT) i pasek baterii pokazuje nadal full.
@gzyms111 z myszką zastanów się jak bardzo Cię będzie bateria denerwować. MXy i te gamingowe będziesz musiał stosunkowo często ładować. Ja do pracy ostatnio w domu cały czas m510 i szczerze mówiąc to przepinam odbiornik do kompa żeby pograć zamiast używać swojej bardziej pro na kablu i nie narzekam, ma dodatkowe przyciski na boku które się przydają przy graniu. Półtorej roku chyba już ma i jeszcze bateria nie zmieniana.
W biurze do