Wpis z mikrobloga

Mirki znawcy #cyberpunk2077 zwracam się do was z pytaniem. Z okazji rocznicy chciałbym w końcu zacząć tą "wspaniałą przygodę" (Głównie dlatego że mnie portfel piecze że wydałem ponad 600 zł na edycję kolekcjonerską którą schowałem do szafy po 4 godzinach gry xD)

Jak zacznę nową grę na #ps5 (Oczywiście gra sama działa jak na ps4 tak wiem) ale jak wyjdzie ten "oczekiwany przez każdego next-gen patch" to nie będzie problemu z przeniesieniem save ? Mówili jak ma to wyglądać ? Normalnie stwierdził bym że jakoś to rozkminią ale trochę im nie ufam :D

#pytanie #gry
  • 12
(Oczywiście gra sama działa jak na ps4 tak wiem)


@ChoondZ: gra działa lepiej pod względem płynności, po prostu jest ghost town, niskie ustawienia i różne problemy techniczne.

Normalnie stwierdził bym że jakoś to rozkminią ale trochę im nie ufam :D


@ChoondZ: oni nie potrafili ogarnąć kompatybilności save'ów z wersją zwykłą W3 a wersją GOTY na PS4 i XO, więc co by nie mówili, nie warto w ogóle im ufać.
Czyli trzeba szybko przejść wersję ps4 i zapomnieć o tym crapie


@ChoondZ: zdecydowanie nie.
Ja na XSX bawiłem się dobrze i to przechodziłem na premierę.
Czekam na nextgen patch i zamierzam przejść jeszcze raz. To jest mimo kilku głupich decyzji projektowych nadal spoko gra. Tylko akurat na Twojej platformie #!$%@? całkiem, na mojej trochę.
Ja bym po prostu zaczekał.
nie będzie problemu z przeniesieniem save ?


@ChoondZ: save możesz sobie skopiować raczej bez problemu, ale jest mało prawdopodobne, żeby stary save był w pełni kompatybilny z patchem pod next gen, tym bardziej, że każdy kolejny patch jaki wychodził, żeby w pełni działać wymagał rozpoczęcia nowej gry ¯\_(ツ)_/¯