Wpis z mikrobloga

@PiotrokeJ

Miałem Dreame V9 dwa lata ponad, ale zlapał luz, stopniowo przestawał być stabilny, teraz się złamał.
Kupiłem ten z linku T10. Duzo cichszy, wieksza moc. Lekko lepsze wykonanie. Szczotka duzo lepsza! Czas pracy na baterii na plus spory i blokada spustu. Mniej wlacznik obrywa.
https://www.geekbuying.pl/pl/odkurzacze-bezprzewodowe/1239-dreame-t10-bezprzewodowy-odkurzacz-reczny-bialy-1192651883565.html?utm_source=admitad&utm_medium=referral&admitad_uid=b5cf6711a5f0a84fd0c99b13963f5f4e
@preacher303: sam mam Dreame v11 ale szukam czegoś dla rodziców, oni nie mają pieska więc v11 wydaje mi sie za mocny a zarazem za drogi. Widziałem jeszcze Dreame v10 pro w dobrej cenie? Coś wiesz na temat tego modelu?
@PiotrokeJ: O innych nie wiem, dałem tylko link do spoko odkurzacza w spoko cenie :) Ale widzę ze V10 Pro ma inną szczotkę niż T10. Wolę chyba takie jak w T10 w kształcie litery V niż wałka jak w innych. Lepiej jakoś działają na twardych podłogach.
@nick230: Już trochę go używam, hmmm tak samo jak z V9, powoli czuć luz na łączeniu, ale dotykałem też Samsunga jakiegoś za 2600 co brat kupił z miesiąc temu i jest równie duży luz, słabizna te odkurzacze.
Co do tych szczotek - nie wiem, ja zanim kupiłem T10 czytałem, że to jakaś wada T20 i jakiś lift zrobili. Może kwestia farta albo obsługi. Dla mnie super sprawa przeskok spory z V9