Wpis z mikrobloga

Echh… kochany #transport
Kumpla kierowca wywinął takiego fikołka. Absolutnie nie ma dla niego żadnego wytłumaczenia i okoliczności łagodzących. No po prostu jest bezmyślny i narobił szkód w całkiem sporych rozmiarach. Dźwig kosztował 9000zł, uszkodzenia naczepy już trochę mniej, ale też trzeba włożyć pare groszy, żeby to doprowadzić do ładu.
Teraz powstaje pytanie - co zrobić z takim gagatkiem? Ja mówię, że dać mu to odpracować w ratach i raczej szybko zwolnić po wszystkim, bo mając takiego zawodnika u siebie, to bym nigdy spokojnie nie zasnął.
Zdjęcie do oceny.
#bekaztransa #pracbaza #zycietruckera
JudzinStouner - Echh… kochany #transport 
Kumpla kierowca wywinął takiego fikołka. Ab...

źródło: comment_1639141120JQhPgBu2jUHZR8h3txigsC.jpg

Pobierz
  • 192
@PfefferWerfer: Nie wiem ile oni tam mają podstawy, ale chyba wincyj niż 3k. Jest co zabrać. Zresztą, nie #!$%@?łbym się w legalne konwenanse. Jak kiedyś jeden gamoń myślał, ze może nie przyjść do roboty z dnia na dzień, to mu po prostu nie wypłaciłem 7k i elo. Nawet za specjalnie się nie domagał, jak mu wyjaśniłem, ze możemy iść do sądu z powództwa cywilnego o spowodowane straty i wcale gorzej nie
@JudzinStouner: Wujek mi kiedyś opowiadał jak zatrudnili jakiegoś nowego i niby już jeździł na ciężarówkach. Któraś trasa z kolei, a typ dzwoni, że silnik chodzi, ale wciska gaz i samochód stoi w miejscu. Potem okazało się, że #!$%@?ł cały wał napędowy, a część tego wału to w ogóle gdzieś zaginęła. Do tego całą ramę od ciężarówki pogiął. Co on odwalił to nikt nie wie. Ciężarówka do kasacji mimo tego, że miała
#!$%@?łem na magazynie paletę drogich leków za 3000000 zł. AMA


@SolarisYob: @JudzinStouner: a to już nawet nie o taką kasę chodz, ale opóźnienie w rozładunku, w załadunku, przestój naczepy do naprawy, oraz załatwienie dźwigu to nie jest pierdnięcie w stołek. Więc lepiej nie mieć takiego gagatka w flocie, który sprawi, że ty zamiast zarabiać zajmujesz się takimi rzeczami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@Konkol: jesteś w błędzie. Jak ktoś nie chce wyłożyć kasy, nawet nie na golden kartę serwisową w całej Europie, a znajdzie dobrego brokera nie mubi peel to się da zabezpieczyć.

@JudzinStouner: długie już wąsy kolega Janusz ma? Jak kiero nie ma w umowie o pracę żadnego zapisu, że ze swojego majątku pokrywa koszty szkód, a #!$%@? coś, czego kodeks pracy nie podciągnie pod rażące niedbalstwo, to kary może sobie w
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: ADAC na zestaw kosztuje około 3000 rocznie, a jak przyjdzie co do czego, to się okazuje, ze i tak nie działa, bo klauzule nie pozwalają. Dzięki za taki interes. Taniej już raz na pare lat ten dźwig zamówić.
Dwa: pracownik to nie jest dziecko i ma myśleć oraz ponosić konsekwencje swoich czynów, a nie brać pieniądze za oddychanie. Moje dziecko w żłobku może #!$%@?ć co chce, ale jednak czymś się