Wpis z mikrobloga

Czy planowany wzrost cen prądu dzięki polskiemu ładowi niektórzy pseudokierowcy już odczuwają w swoich alternatorach? Dwa wieczory pod rząd widziałem kretynow bez świateł na Rewolucji. Jeden zareagował na moj znak, drugi nie. To nie jest zabawne. W ogóle to zapraszam @sargento na Plac Pokoju w jakikolwiek dzień. Godzina wystarczy na dziesiątki fotek i niestety może na stracone zęby. Jedyny plus, ze SM się wzięła ostatnio i za te okolice #lodz #elzera
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@sargento: Tam tez jest zabawa. Ale na Palcu Pokoju poza syfem jaki robią kierowcy jest na dodatek bardzo niebezpiecznie. A na rondo czekamy i czekamy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@michalec: @Iskaryota: to też jest problem wiary w te systemy 'AUTO', parę razy na autostradzie w środku nocy miałem sytuację, że fura tylko z przednimi LEDami jechała, a na mryganie długimi / gaszenie zapalanie świateł kierowca reagował agresją xD
  • Odpowiedz
  • 0
@sargento: Dokładnie. Tak samo (jak już wspominałem) kilka razy prawie w zeby dostałem, za fakt grzecznego zwrócenia uwagi, ktoś parkuje czy jedzie jak debil (w domyśle).
  • Odpowiedz