Wpis z mikrobloga

@chianski: No to jestem w mniejszości jeśli o poglądy na tagu ale podzielam twoje zdanie( ͡° ͜ʖ ͡°).Sprawa FIA powinna łączyć wszystkich niezależnie od tego co myślą, bo pewne granice zostały dawno przekroczone i nie można z spokojem patrzeć na te machlojki sędziów. Tego wymaga zwykła uczciwość i zdrowy rozsądek a to cechy których brakuje im.
@RenkaRenkeMyje: Zapamiętaj raz na zawsze, że Michałek bez Jajek i Sexi Zbożowy Elfik mają wyrąbane na ten portal. A moderatorzy to zbieranina niepełnosprytnych użyszkodników.

P.S. @rsnbl: @Bonkojad: @chianski: @Rzeszowiak2: @szunis: Wiemy, że na tym portalu są wojenki światopoglądowe, listowe, i inne takie całe te... Ale trzeba przyznać, że moderacja i administracja to jedno wielkie XD.
@Yaroslav_The_Great: Ja już raz ostatnio na poważnie chciałem usunąć tu konto, tyle lat tu jestem i przyznam się, że coraz częściej chodzi mi ta myśl po głowie. Gdyby tylko była jakaś alternatywa... Ale jak się nie zmieni, to i atrybut przyzwyczajenia minie kiedys..zostanie samo szambo pato i reszta.
@Yaroslav_The_Great: Marzy mi się ogólnopolska akcja #!$%@? na macków z wykopu i jednego dnia o konkretnej porze jakieś 1000 Mirków wrzuca kosmitę poprzedzone ostrzeżeniem do wykopu i innym mediow, że takie cos się odbędzie jeżeli nie zaczną traktować nas poważnie. Podobno wykop to taka siła, a Mirki nie potrafią zawalczyć o siebie. Każdy sobie tylko, a w to im graj...