Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy u was seks oralny w #zwiazki to normalka?
U mnie niebieski traktował oral w jego stronę jako coś normalnego, taka kolej rzeczy i najlepiej za prawie każdym razem. Jeśli chodzi o sprawianie mi przyjemności językiem, to próbował że dwa razy, ale boli go język, kark no i niezbyt chętnie do tego podchodzi.
Ja rozumiem, ale robienie mu loda to też nie jest najbardziej komfortowe zajęcie, ale jednak robię to dość chętnie i daje mu tyle czasu, ile potrzebuje. Bywa, że szczęka mnie boli przez parę godzin.
Zaspakaja mnie palcami, ja czasem go handjobem, więc nie powiem, że jest źle. (Przy klasycznym sensie nie mam orgazmu).
Chodzi tylko o to, że nigdy nie przeżyłam jak to jest mieć robioną minetkę. On ode mnie dostaje bardzo dużo oralnej przyjemności, a ja od niego wcale.

Z początku myślałam, że cóż, dochodzę przez palcówke i mi to wystarczy, ale z biegiem czasu czuję frustrację. To dzieje się samo. Mowilam mu nie raz o tym, ale on mówi mi, że się by do tego zmuszał.
Jestem czysta i nie mam infekcji.

#seks #zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b46ac21a841e000b7db7ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie standard. Jedyny wymóg to czysta, umyta cipka. Wiesz bardzo lubie robić minete. Ale sadze ze to kwestia wysoce indywidualna ponieważ dla wieku mężczyzn zapach jak i smak pochwy może być problemem. Jest to jednak zupełnie co innego niż seks oralny w 2 strony, bo zdrowy czysty penis do wytrysku wydziela tylko lekko słony śluz.

U kobiety ze względu na ph, podniecenie śluzu może być bardzo dużo. Jeżeli facetowi
@Fifka23: > Jak tylko jedna str się poświęca to żaden fun

Trochę słabo, że seks oralny widzisz w kategorii poświęcenia. Jak nie lubisz robić laski, to jej nie rób. Ale rób mniej.

Każda kobieta ma inny zapach i smak. I to nawet znacznie odmienny w zależności od dnia cyklu, także różnie to bywa i na pewno jest duży % facetów który minety nie lubi ze względu na to. Albo ze względu
@Fifka23: może fart a może kwestia diety, organizmu i dopasowania :)

Dla mnie robienie facetowi przyjemnosci to przyjemnosc,


A napisałaś, że "poświęcenie" - stąd moja uwaga.

Nie mam jednak wątpliwości, że w seksie oralnym ogromna rolę odgrywa psychika i gdy jedna ze stron robi cośbo lubi i nie może doczekać się tego od 2 strony, to zapewne po jakimś czasie przestanie lubić np. robić loda facetowi, co będzie wynikiem żalu i
@Nabuhodozur:
1. w swoim życiu już maiłem 5 partnerek seksualnych. W tym z obecną już jestem prawie 6 lat.

2. Dobrze trafełs, kojarzę bardzo dobrze.

jak bedziesz dorosły i zaczniejsz uprawiać seks to zrozumiesz że właśnie tak to działa :p


@Nabuhodozur: to masz niestety bardzo słabe życie seksualne. Nie, tak to nie działa.
Nie, tak to nie działa


@Proba_Ratowania_Poziomu: ja tam nie wiem, moja dziewczyna nigdy nie narzekała że nie chciałem jej zadowolić z jakiewgoś kretynskiego powodu :p

ale rozumiem że kolega wyznaje zasade "spuścić się i po robocie", bo dokładnie to wynika z twojej wypowiedzi

No cóż... niektóe kobiety nie lubią sexu i preferują takich partnerów ¯\_(ツ)_/¯
@Nabuhodozur: udowadniasz w tym momencie kilka rzeczy:

Nie umiesz lub nie chcesz czytać ze zrozumieniem

Dopisujesz sobie coś czego nigdy nie napisałem

Chyba trochę nie bardzo wiesz kto zawarł jaka wypowiedz w swoim poście.

Nie tworzysz logicznych zdań, np.

„ale rozumiem że kolega wyznaje zasade "spuścić się i po robocie", bo dokładnie to wynika z twojej wypowiedzi”

Kto wyznaje taka zasadę? Bo jeżeli chodzi o mnie to napisałem coś zupełnie przeciwnego.