Wpis z mikrobloga

Każda kolejna edycja wykopaki jest coraz lepsza dla mnie. W tym roku wylosowała mnie @Kinja. Pierwszy raz udało się że wysyłała mi paczkę mirabelka. I to jaka! Paczka przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Listy w kopertach z Hogwartu już na samym początku mnie rozbroiły. Myślę że każdy fan tego uniwersum to zrozumie że nawet taka #!$%@? tak dużo znaczy. Wszystkie prezenty pięknie opakowane (zdjęcie w komentarzu) i odpowiednio opisane w liście. Który swoją drogą też cudowny, nawiązujący do mojego opisu no i bardzo się cieszę że napisałaś też coś o sobie. Super było chociaż troszkę Cię poznać.

A więc dostałam śliczna szklaneczkę z Harry'ego Pottera. Foremki do ciasteczek z symbolami również z HP! Akurat jestem teraz w szale pieczenia ciastek na święta także bardziej idealnie nie mogłaś trafić. Jutro będzie testowane ale już widzę że są piękne. Kolejna rzecz to breloczek z przyjaciół, już przypięty do odpowiednich kluczy. Czadowy! Herbatki - pyszne, zimowe i świąteczne. Przetestowane, pyszniutkie, ja jesieniara akceptuje. Mój niebieski jesieniara również. Słodycze z resztą też już ukradł.

I dwa najbardziej wzruszające elementy paczuszki. Shira (mój kot który parę lat temu odszedł) zrobiona na szydełku. Absolutnie nie zrobiło mi się przykro ale wzruszyłam się przeokrutnie. Te oczy identyczne jak jej, te siwe wąsy! Dziękuję Ci po stokroć, zostanie to ze mną do końca życia. Cudowny prezent a w ogóle jak pomyślę że poświęciłas na mnie tyle czasu, jest to takie spersonalizowane, odnalezione jej zdjęcia na profilu.. dziękuję baaaardzo. Druga rzecz równie zrobiona na szydełku to koszyczek wypełniony słodyczami po brzegi. Piękny ,już ma honorowe miejsce w moim mieszkaniu. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu.
Po przeczytaniu Twojego listu przypomniałam sobie też o paru rzeczach o których zapomniałam wspomnieć, np też nas łączą podcasty i zamiłowanie do kryminałów.

Nie mogłam trafić lepiej, jeszcze raz dziękuję za przygotowanie paczki, poświęcony czas, piękny list i w ogóle za wszystko! ()()

P.S. niebieski się pyta skąd masz te piękne naklejki :)

#wykopaka #pokapake
Pobierz paranojka - Każda kolejna edycja wykopaki jest coraz lepsza dla mnie. W tym roku wylo...
źródło: comment_1639251854qvEM6dpdTDSv2Pu1228bLT.jpg
  • 4