Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ludzi trzeba zmuszać do przyjęcia dobrej szczepionki, bo są debilami. Jesteś tego przykładem. Jesteście jak psy, którym trzeba zabrać czekoladę.


@Tymajster: szczególnie zdrowych, młodych i dzieci szczepić przymusowo, na omicrona też. Co pół roku!
@Norbercikk: No i co ja włożysz widelec do gniazdka? #!$%@? się stanie. #!$%@? bezpieczniki/różnicówkę i po temacie.
Sam dajesz przykład że się nie znasz. I nawet w tej dziedzinie.
Co do szczepień, to gdyby te wszystkie ich pomysły nie były aż tak absurdalne. Te medialne manipulacje że we Włoszech nie mają co ze zwłokami robić na ulicy. Uwierz mi że ludzie by się szczepili.
@podle_insynuacje: Pula genów się polepszy.. Ja #!$%@?
Przy chorobie na którą umierają chore dziadki i skrajne grubasy ()

W piździe mam tego Waszego wirusa o śmiertelności 0.0004% w mojej grupie wiekowej (wg kalkulatora uniwersytetu oxforda) nawet jakby niedoszacowanie było x1000 to dalej jest to 0.4%, litości

1% wszystkich hospitalizacji jest przez covid, to że przez ten 1% szpitale nie działają to raczej wina zarządzania, a nie choroby
Haha ulubiony mem mojej ciotki której na dniach umrze matka. Sama w szpitalu. Na covid bo leczyła ją na grypę metodami alternatywnymi bo lekarze to zło.


@BeautifulLiar: Matka ciotki prawdopodobnie ma więcej niż 60 lat, więc łapie się do grupy ryzyka. Jeśli ma jako taką świadomość to sama powinna była się zaszczepić, bo szansa na jakieś skutki uboczne szczepienia jest mniejsza niż szansa na ciężkie przejście wirusa. I niewykluczone, że zaraziła
@KrwawyPacyfista: nie tłumacz tego szurowi bo i tak nie zrozumie. Sam leżałem miesiąc pod respiratorem to mnie szury pytały czy obok leżały kukły, a lekarze byli wycięci z kartonu dlatego nie wpuszczali do szpitali( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idiota nie wie że gruźlicę udało się zwalczyć po kilkunastu latach i po dopracowaniu szczepień. Sam pewnie jest zaszczepiony przez rodziców kilkoma szczepionkami