Wpis z mikrobloga

Witam, lubie pomagać a discord jest fajną platformą do tego by poznać kogoś kto potrzebuje pomocy. Serwer w fazie początkowej i cały czas się "rozwija". Idea jest prosta - jest osoba potrzebująca pomocy a z drugiej jest osoba która ma możliwość udzielenia tej pomocy. Mam w planach oczywiście nagradzanie osoby której udało się udzielić pomocy, narazie nie wiem jak miałoby to działać ale na wszystkto będzie pora. Pomysł mi się podoba bo raz że lubie komuś coś pomóc, doradzić to dwa że ma praktycznie nieskończone możliwości, jak wiecie ludzie mają nieograniczoną ilość rzeczy z którymi w pojedynke czasem nie mogą sobie poradzić. Prosiłbym o kontakt osoby pomysłowe które by pomogły w projekcie i które bardziej ogarniają discorda od strony technicznej. Tak wiem że są strony typu "zapytaj.com" czy chociażby wykop, reddit quorra ale discord daje możliwość również komunikacji głosowej. Gdyby udało się zebrać specjalistów bądź osoby które mają znajomości i stworzyć kadre pomocników to by był moim zdaniem strzał w 10.

#discord #pomocy #problem #pytanie #rozmowa #pomysl #ciekawostki
  • 4
forum przechodzi do lamusa


@uczihaobito: i dlatego właśnie postawiłbym na forum. Ludzie teraz wracają do starych rzeczy i wiele osób po czasie zauważa przewagę klasycznych for od takich durnych grup na fb, czy discordzie.

Tak jak napisałeś, taki discord nie byłby dużo lepszy od napisania prośby o coś na wykopie dodając odpowiednie tagi, także nie widzę świetlanej przyszłości Twojego pomysłu, aczkolwiek mam nadzieję, że nie podetnie Ci to zbytnio skrzydeł, bo