Wpis z mikrobloga

chociaż nie
jakby zmiksować tę dwójkę to już serio będzie literalnie ja
właściwie to w tym mixie duuuuuuużo większy udział miałby mouthbreather
właściwie mouthbreather to ja tylko że z:
-trochę ciemniejszymi włosami
-giga zakolami
-większym i mniej zadartym do góry nosem (w sensie płaszczyzna w której leżą dziurki jest prostopadła do podłoża jak u chada po lewo (ale sama linia nosa czy jak to nazwać już lekko wypukła zamiast prosta jak u niego))
-#!$%@? mocno zmaskulinizowanym łukiem brwiowym
-mimo wszystko widocznym podbródkiem a nawet (baaardzo) delikatnym zarysem linii żuchwy (z tym że no ta żuchwa jest fhui niedorozwinięta i cofnięta i sam profil twarzy w sensie jej wypukłość literalnie jak u mouthbreathera (chociaż nie zlewa się aż tak bardzo z szyją jak u niego))
-dłuższym philtrum w sensie większą odległością nosa od usta no i też mniejszą ust od podbródka w sensie są one u mn bardziej w stosunku 1:1 zamiast 1:2 jak u mouthiego w sensie usta są u mn mniej więcej w połowie drogi między podbródkiem a nosem xd w sensie sam podbródek mam bardziej wysunięty do przodu i do góry

chociaż suma summarum to wyglądam chyba sporo bardziej niedorozwinięcie i jak dałn
w każdym razie morał jest taki:
ODDYCHAJCIE #!$%@? NOSEM ZAWSZE I WSZĘDZIE I UCZCIE TEGO DZIECI
chyba że chcecie im (albo sb jeśli jesteście młodzi) totalnie #!$%@?ć życie to wtedy nie

#pokazmorde #chodtokboners #gownowpis #ladnypan #ortodoncja ##!$%@?
Chodtok - chociaż nie
jakby zmiksować tę dwójkę to już serio będzie literalnie ja
w...

źródło: comment_16393736845bN2QIG0JFWEfQU3g5rNPM.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
nie no cechy moje
łuk brwiowy to akat jedyna męska cecha w ryju moim
tzn nie do końca bo nawet kadrując zdjęcie bez niego mojej gładko ogolonej mordy byłoby widać że amab
ale no ma ja na myśli że jedyna udana męska cecha

@visas:
  • Odpowiedz