Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrXavery: miej na uwadze że to konsola stricte przenośna z opcją podłączenia do telewizora (poza wersja lite)

Ekran jest plastikowy (poza OLED), więc ochrona ekranu to must have day one

System nie ma wersji polskiej i wiele gier niestety też jest tylko po angielsku
@orczysty: @roymoss: właśnie planuje wersje v2. Angielski to nie problem a nawet lepiej.
Takie szybkie dwa pytanie teraz mi się nasunęły. Jak to się łączy z tv i czy jest możliwość podłączenia do zwykłego monitora? Nie mam tv tylko kompa w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czym jest opłata za online i kiedy warto to mieć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrXavery: podłączysz do wszystkiego co ma HDMI. Czy online się opłaca to sprawa indywidualna - osobiście switcha kupiłem z myślą o lokalnym multi a nie online, poza tym online u Nintendo jest 100 lat za murzynami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrXavery: Warto też pamiętać że używane gry bardzo wolno tracą na wartości - np za taką Zelde pewnie obecnie musiałbyś zabulić jakieś 170 zł. Czy to plus czy minus zależy czy kolekcjonujesz gry czy przechodzisz i sprzedajesz
@MrXavery: Tak, po pierwsze to folia na ekranie, bo jak się wkłada do stacji dokującej to się ekran rysuje. Możesz podłączyć do dowolnego urządzenia co ma port HDMI, pamiętaj tylko, że trzeba do tego użyć stacji i nie da się bezpośrednio switch -> ekran. Co do online to kosztuje 80 zł na rok i da się kupić np. na allegro karty z kodami. Daje tam jakieś bonusy, ale wg mnie jedyny
@MrXavery: będzie Pan zadowolony. Ja miałem wcześniej PS4 pro, teraz mam pc wypas co mogę grać w co chce, a i tak najfajniej gra mi się na switchu :) gry może nie mają jakiejś wypas grafiki, ale są mega grywalne. Dodatkowo kupiłem sobie drugą stację dokującą do drugiego TV i tylko przenoszę konsolę do drugiego docka i gram gdzie chce :)
@MrXavery:
Sprawdź sobie listę gier które Ci podpasują. Ja od ponad roku myślę o switchu, a później wychodzi, że prócz mario, poksów, zeldy i metroida praktycznie wszystko wyszło na pc (animal crossing mnie nie kręci) i nie bardzo miałbym w co grać a kupować konsole dla 6-7 gier (głównie pod "dzieci") tak średnio jest sens kupować konsole za 1600zł plus gry po ~200zł.