Wpis z mikrobloga

@beerman: dlaczego 300 filmów dziennie? Nikt nie broni tego typa co się rzucał i zaatakował policjanta ani tej babki co dostała gazem bo popychała policjanta, tylko niech się teraz nie tłumaczą że nie chodziło o maseczkę bo właśnie o to chodziło. I tylko po to byli wtedy w galerii bo robili sobie wynik mandatów na koniec miesiąca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@JuneJohn: wydaje mi się, że gdyby dla policjantów normalną reakcją byłoby "pałowanie" za brak maski to takich akcji na necie byłoby mnóstwo i pewnie sam bym już miał paralizator na dupie, bo też mi się nie chce w tym chodzić. W każdym razie jakby mnie policja za to zatrzymała to bym nie pyskował, tylko spytał o co chodzi, czy maska jest konieczna, bo to nie jest zwyczajna sytuacja, że maski są
  • Odpowiedz
@beerman: no przecież mówię, że wina patusa że dostał paralizatorem i nikt go nie broni bo mógł spokojnie nie przyjmować mandatu i by się rozeszli. Ale niech się "stróż prawa" nie wypiera, że nie o maseczkę chodziło bo interwencja zaczęła się od maseczki. Tym swoim oświadczeniem próbuję odwrócić kota ogonem aby tylko nie wyszło, że łaził tam ze strażnikiem miejskim i ludziom kazał zakładać maski.

Każdy ma inną tolerancję bycia poniewieranym,
  • Odpowiedz
@JuneJohn: To niezłe powieranie, że trzeba założyć w pandemii kawałek materiału na twarz xD prawdziwi żołnierze wyklęci. Robisz z niego jakiegoś typa, u którego przelała się czara goryczy, podczas gdy typ już 2 razy w przeszłości był notowany za dymy z policją i pretekstem do kolejnego starcia z policją mogło być cokolwiek, maseczka, piwo w parku, przejście na czerwonym świetle, itd.
  • Odpowiedz
@Wisbor: wy macie gównem zalepione oczy, nie potraficie czytać ze zrozumieniem czy o co chodzi? Nie interesuje mnie ten patus, ani to że dostał paralizatorem, ani to że był notowany.
Chodzi mi o to dziecinne tłumaczenie się policjanta żeby nie wyszło wśród znajomych i rodziny, że jest na tyle jebnięty że chodzi i ludzi podczas zakupów zaczepia bo nie mają na brodzie maski.
A jest dokładnie odwrotnie, on w ogóle był
  • Odpowiedz
@beerman: krótka piłka typ to psychol i nie powinien mieć wogle dostępu do władzy i broni bo kiedyś mu sie trybik przekreci nie ten co trzeba i #!$%@? komuś kule w plecy a pozniej bedzie mowil ze ktoś uciekał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@efek: nie lubię na wypok wrzucać nic co ma imię i nazwisko i nie jest osobą publiczną, wiem że z fb niby mogę, ale mirko jest specyficzne xd
  • Odpowiedz