Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, w sobotę tj 11.12 miałem kolizję nie z mojej winy No uj zdarza się ( ͡° ʖ̯ ͡°) , ubezpieczyciel sprawcy PZU(myśle super nie powinno być problemów) a tutaj już przy samochodzie zastępczym dają mi nie taki jak jest mój segment samochodu, tj mam audi s3.. w PZU uznają, ze to jest a3 (chociaż pani z PZU rano uznała ze tak to jest marka premium) uznali później ze jednak nie segment C , z ciekawości obdzwonilem firmy które współpracują z PZU podałem im markę oraz model mojego samochodu, wszyscy uznali ze jest to segment premium i koniec. Dzwoniłem dziś 6 razy do PZU, oni nagle nie mogą zmienić segmentu pojazdu bo nie ważne czy masz s czy rs za 300 tys czy ile byś chciał dla nich to jest zwykle a3… ( ͡° ʖ̯ ͡°) co robić? Nie chce gorszej klasy samochodu na okres naprawy jeżeli powinni mi dać tej samej klasy lub wyższej.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie #ubezpieczenia #kolizja #wypadek
  • 3
@WatchYourBack: W hestii mam, to tak można? I kto później w razie czego będzie się kłócić z PZU? Bo już w serwisie mi powiedzieli ze będą problemy z PZU, zmienili ponoc politykę i mogą uznać , ze wycena jest za droga i mam dać do serwisu ich Mirka gdzie zrobi to taniej