Wpis z mikrobloga

wytlumaczy mi ktos dlaczego te dziewczyny z tindera nigdy nie potrafia kulturalnie podziekowac osobie jesli nie czuja sie w jej towarzystwie komfortowo tylko przez dobrych kilka godzin udaja dobra zabawe jednoczesnie marnujac moj cenny czas zas na pozegnanie zapewniaja ze kolejne spotkanie oczywiscie sie odbedzie a pozniej znikaja zwyczajnie ghostujac albo usuwajac pare? a moze tylko ja na takie trafiam? czy dwa slowa wyjasnienia w stylu dziekuje ale to nie to zycze tobie powodzenia w zyciu i dalszych poszukiwaniach to naprawde jest tak wiele? a moze one mysla ze ja nie jestem prawdziwa osoba tylko pokemenem z czipsow ktore zbiera sie do kolekcji a jak nie wpadnie w gust to rzucic go mozna gdzies do kosza na odpady albo w inny ciemny kat?
#tinder #randkujzwykopem #rozowepaski
  • 14
@Wogybogy: najlepsza beka jak bylem z laska na randke chyba szesciogodzinnej - bylismy pewnie w 5 roznych miejscach i miala jakies dwa razy tyle okazji zeby sie ewakuowac ale oczywiscie tego nie zrobila. zero martwej ciszy - przez caly ten czas na jej twarzy banan - przytulas na pozegnanie a nastepne spotkanie oczywiscie umowimy. juz wiecej o niej nie slyszalem
Zghostowałam dwuch chłopów w życiu. Obu kilka razy dawałam znać że mi coś nie pasuje, prosiłam np żeby nie mówił do mnie misiu, no i nie dotarło. Jak kilkukrotnie o coś proszę i nie ma efektu to po co mam mu mówić że to nie to skoro i tak nie posłucha? Jak typek jest naprawdę spoko i mnie szanuje to daje mu znać. Lipa że Ciebie to nie spotkało :(
co?


@fastnbulbous: Jak masz za złe marnowanie czasu czy robienie sobie nadziei, to po prostu pokaż im się najpierw krótko na oczy na pierwszym spotkaniu i dopiero potem pytaj o drugie spotkanie na dłużej. Może dzięki temu zaoszczędzisz czas i unikniesz rozczarowań. No ale przez to tracisz okazję to zaprezentowania się w rozmowie. Może po prostu za długo te spotkania robisz i urok pryska, może je skracaj do godziny albo i