Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@hypoglossus: myślę że mniej zaszczepionych na wschodzie to było łatwiej o transmisje i potem ludzie podróżując przenieśli na zachód. A tam też zarażali się i zaszczepieni i niezaszczepieni. Za miesiąc będzie po wszystkim i wszędzie będzie zielono.

Drugie co mi się nasuwa to po prostu zimniej na wschodzie? Dopiero od niedawna zrobiło się zimno w zachodniej części
@Strus Mapa dodana prze OPa sugeruje (nie udowadnia), że szczepienia nie są skuteczne przeciw zakażeniom.

Wyskakujesz z innym tematem i twierdzisz z całą pewnością, że Twoja mapa cokolwiek udowadnia. Nie, nie udowadnia, może co najwyżej pokazać jakąś korelację (a jak wiemy nie oznacza ona przyczynowości) ale pomijasz - celowo albo nieświadomie - szereg czynników mogących mieć wpływ na zgony, jak np. różnice w dostępie do służby zdrowia, średnia wieku mieszkańców, opóźnienie w
@Strus Jeszcze raz, napiszę w punktach żebyś mógł powoli przemyśleć o czym była dyskusja:
1.OP udostępnia mapę pokazującą ZACHOROWANIA
2. Widać na niej falę ZACHOROWAŃ przemieszczającą się ze wschodu na zachód
3. Napisałem w komentarzu, że jeśli rzeczywiście szczepienia są skuteczne przeciw (w domyśle, bo tego dotyczy mapa) ZACHOROWANIOM to zachód - jako teoretycznie lepiej wyszczepiony - powinien być dalej zielony
4. Pojawiasz się cały na biało i wyskakujesz ze zgonami gdy