Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki dysk (lub tani serwer plików) do 1000 złotych polecacie o pojemności ok. 4TB? Cel to archiwizacja zdjęć i filmów. Fajnie jakby producent dawał gwarancję z 5 lat lub opinie wskazywałyby na to, że tyle potrzyma.

Generalnie nie musi mieć dostępu online, ale jakby miał, to fajnie

Najbardziej kusi mnie WD My Cloud Home 4TB, przetestował ktoś?

#wd #dyski #komputery #laptopy #technologia
iErdo - Mirki, jaki dysk (lub tani serwer plików) do 1000 złotych polecacie o pojemno...

źródło: comment_1639478213uheYIByMXBAT9Vmz3Ypn7e.jpg

Pobierz
  • 8
@iErdo
WD RED plusy w pojemności 4TB masz za 485 złotych, dyski przystosowane do pracy w NASach. Za pozostałe 515 złotych spokojnie znajdziesz coś w co to włożysz i nawet będzie energooszczędne lub wydajne w zależności od potrzeb.
@iErdo hej, sorki że odkopuje.
Kupiłeś my cloud home?
Mam pytanie o backup zdjęć z google photos - zgrywa wszystko do jednego katalogu czy jakos jest posortowane? I czy gubi dane typu data zrobienia?
@pawel_bo: Pobieraj po miesiącu, a nie przez te ich narzędzie, nie gubi daty zrobienia i miejsca zrobienia (no chyba, że to jakiś memik czy coś, to wiadomo), bo przez ten bacnkup Google to każde zdjęcie w osobnym katalogu i #!$%@? dostałem po godzinie segregowania tego xd

Tego Cloud Home nie kupiłem, trochę się cykałem, bo opinie miał średnie, kupiłem lepszy ruter i wpiąłem do niego dwa dyski