Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, głupio mi trochę, ale z drugiej strony chciałbym coś ze sobą zrobić.

Otóż nie byłem na siłowni jakoś do tej pory, trochę biegałem, teraz mniej, ale przez cały rok mam zajęcia dodatkowe, które są mocnym cardio, teraz moja dieta polega na jedzeniu do 2000 kcal, ale ja nie o tym.

Czy z neta idzie się dowiedzieć, jak prawidłowo posługiwać się sprzętami? Ogarnąć, co zrobić, by sobie nic nie zrobić, a efekty jakieś były? Poniekąd mam dość już trochę swojego ciała i myślę, że już przed nowym rokiem trzeba zmienić myślenie
Mam Multisport i wolałbym z niego w pełni korzystać :D

Dzięki!

#silownia
#mirkokoksy
  • 5
@Hellmanor da się bez problemu. Dużo jest dedykowanych aplikacji gdzie możesz szybko wszystko podejrzeć

Lepiej robić mimo wszystko wolnymi ciężarami. Zaczynasz z mniejszymi ciężarami, a jak masz już odpowiednią technikę to zwiększasz ciężary ((oo))
Czy z neta idzie się dowiedzieć, jak prawidłowo posługiwać się sprzętami? Ogarnąć, co zrobić, by sobie nic nie zrobić, a efekty jakieś były? Poniekąd mam dość już trochę swojego ciała i myślę, że już przed nowym rokiem trzeba zmienić myślenie

Mam Multisport i wolałbym z niego w pełni korzystać :D


@Hellmanor: idziesz i się pytasz kogoś kto widać, że ćwiczy albo kogoś z obsługi i tyle.

Mnie pierwszy raz jakiś kox
@Hellmanor: Weź sobie trenera, ale ja bym polecał takiego spoza silki bo ci na etacie mam wrazenie, ze głównie siedzą na komórce jak ich podopieczny ćwiczy. Ci spoza silki się bardziej przykładają. Jak takiego poznać? Stoi nad kimś kto ćwiczy i nie ma@koszulki „trener”