Wpis z mikrobloga

@ciootka: Tip na przyszłość, przyklej lekko do paczki tak żeby widział ze coś jest doklejone, jak się odbiera paczki z paczkomatów to z reguły rzucasz czym szybciej na busa i #!$%@?, wiec może wziąć szybko zabrać paczkę a to spadnie do tylu paczkomatu kurier jebnie drzwiczki i nawet nie zauważy
  • Odpowiedz
"Portal całkiem spoko, tylko ludzie kur*y"


@FieldsOfHope: ja bym raczej określił, że to jest zaplanowane i wykonane faktycznie po narodowemu, gdzie lepiej pasuje stwierdzenie:

Zamysł/intencje były dobre, ale praktyka/wykonanie już niekoniecznie
  • Odpowiedz
@Limonene: z kurierką to koleżanka za dużo, widać, do czynienia nie miała.

Po pierwsze, słodycze nie są częścią przesyłki, bo nie mają etykiety. Po drugie, kurier nie ma żadnego obowiązku łączenia luźnych elementów; opakowanie jest obowiązkiem nadawcy. Po trzecie, wrzuci to sobie na pakę, czy gdziekolwiek i szukaj wiatru w polu. Po czwarte, większość kierowców, jak i obsługi klienta, ma #!$%@? na takie gównoreklamacje. Jest taki deficyt kurierów, że nic mu
  • Odpowiedz
A jak to będzie pani kurier? Raz widzialem, ale nie byla z inpostu


@bylem_zielonko: ciekawe czy panie kurierki też dźwigają ręcznie paczki do 30 kg czy są zwolnione z zabierania takich kloców i paczka czeka na kuriera mężczyznę..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Limonene: ja #!$%@? i zastanawiamy się czemu wypok nie stał się drugim redditem. No przez takich jak Ty proszę ja Ciebie. Siejesz ferment zanim cokolwiek się stało xD Dzban bez dna, sandał co piętę obciera
  • Odpowiedz
ciekawe czy panie kurierki też dźwigają ręcznie paczki do 30 kg czy są zwolnione z zabierania takich kloców i paczka czeka na kuriera mężczyznę..


@hu-nows: Nie no na pewno mają mniejsze ciężary do dźwigania, bo to ustawowo w przepisach jest określone ile mogą max dźwigać. A ta którą widziałem to akurat jakieś dokumenty przyniosła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz