Wpis z mikrobloga

@jbagiet

Memik śmieszny, ale od jakiegoś czasu to my możemy robić takie o niemcach


A jak polski/turecki/afrykański złodziej ukradnie coś w reichu to w której kolumnie ma tym wykresie umieszczą efekty jego pracy?
  • Odpowiedz
czyli stereotyp polaka złodzieja wiecznie żywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Davidozz: opowiadałem niemieckim kolegom z pracy o cygańskim triatlonie (biegiem na basen a z powrotem rowerem), a oni powiedzieli, że w DE to jest polski triatlon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jbagiet nie, z tego wynika jedynie to, że w Niemczech policja częściej rejestruje kradzieże w niż Polsce, a jak policja działa w Polsce to chyba nie muszę przypominać XD większość ludzi w Polsce jest tak obyta z wszędobylskim złodziejstwem i niefunkcjonującą policją że jak im coś zginie to nawet nie chce im się zgłaszać, w cywilizowanym kraju nawet jak komuś skradziony zostanie porfel na ulicy to zgłosi bo jest szansa że się
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: dwa lata temu spotkałem w Kambodży policjanta z Niemiec na wakacjach. Gadaliśmy na luzie przy piwie. Otóż nie jest tak jak piszą wykopki ze źli imigranci z bliskiego wschodu gwałcą i plądrują. Największa plaga są Polacy i to z nimi niemiecka policja ma najwiecej roboty. Przykładowo: większość bezdomnych w Berlinie to Polacy i ludzie to widza. Brudni, pijani, kradną. O naszej reprezentacji w więzieniach nawet nie ma co wspominać. Jak
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: To, że najwiecej Polaków wśród bezdomnych na dworcu Berlinie, to znany fakt. Nawet jeden mirek był w tej ‚społeczności’ :)
https://www.wykop.pl/wpis/20557549/witajcie-jestem-obecnie-bezdomny-w-berlinie-i-z-ra/
Co do statystyk z więzień, szkoda że nie widać jak to wyglada w liczbach a tylko w procentach; bo tak to można tez porównywać liczbę Polaków i Litwinów w brytyjskich więzieniach
  • Odpowiedz