Wpis z mikrobloga

#monsterslayer
Właśnie zobaczyłem obok bloku Kościuche i Mglaka Królewskiego. Szybki sokół i okazało się, że 14 minut mają do końca. No to ubieram się bo i tak miałem do sklepu iść to mogę teraz. Ubranie i zejście na dół zajęło mi w sumie 4 minuty a tu wskoczyła noc i dupa przepadli (°° miał ktoś taką sytuację? Da się to jakoś zgłosić by naprawili na przyszłość? Wygląda na dziwny błąd. I jak tu grać bez fake-a...
  • 8
@Campell: Dziwne, myślałem że zmiana pory dnia nie resetuje respa potworów. Nigdy tak nie miałem.
Ale wczoraj spotkałem Him'a - ostatniego do wymaxowania. Zabiłem i nie mogłem odebrać pkt. doświadczenia. Jak zresetowałem grę to znów miałem 5/6.
@Mirkosoft: W sumie teraz patrze, że oba potwory mają większy spawn w trakcie mgły, więc to nie tyle co zmiana pory, ale też pogody. Nie mniej też nie przypominam sobie takiego scenariusza, a już trochę gram w to ustrojstwo
@Campell: dlatego ja w takich wypadkach nie bawię się w wyścig z czasem tylko zwój zasięgu kupuję i elo.

Bagienice jedna wybaczyłem w trakcie tego giga sprawny który był chyba w październiku. Druga niedawno w nemetonie w wwie.