Wpis z mikrobloga

ile razy musicie się utwierdzić w przekonaniu że tinder nie jest dla brzydkich ludzi? To


@Nester86: Brzydcy brzydkimi, ale nawet przeciętna osoba nie ma tam szans. Ot Tinder jest dla 90% kobiet i może 10% mężczyzn.

Poza tym nie chodzi tu tylko o związki co o seks
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka napisałem to wyżej. Nigdzie nie jest powiedziane że w życiu będziesz w związku. Od zawsze były samotne osoby. Nic nikomu się nie należy z góry. Więc albo zmień miejsce zamieszkania, wygląd, albo zacznij trawić gorzką rzeczywistość że nie każdemu jest dane mieć rodzinę.
  • Odpowiedz
@Nester86: Tez napisałem wyżej, że nie chodzi o związek a zwłaszcza rodzinę, tylko seks ale z czytaniem masz problem jak większość wykopków.

Druga sprawa jest taka, że dla ciebie najlepsze by było prawo dżungli gdzie przetrwają najsilniejsi a najsłabsze jednostki po prostu powinny umrzeć. Cywilizowany świat chyba nie jest dla ciebie xD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka prawo dżungli obowiązuje nadal. Tylko dżungla się zmieniła w internet. Tylko ty nie jesteś tego świadom najwidoczniej. Dlaczego chłopaki z przegryw są samotni? Bo są słabi. Przegrywają z silniejszymi. Praw dżungli.
  • Odpowiedz
@Nester86: Nie trzeba być brzydkim żeby być skreślony u kobiet w internecie. Ja tam nie mam gotowego przepisu co powinno się zrobić, wiem tylko, że co raz mocniej promowany jest kanon piękna który wymaga niemożliwych do spełnienia kryteriów, szczególnie przez mężczyzn. Śrubę powinno się przykręcić zarówno kobieta jak i spermiarzom ale jak to nie wiem.

Jeśli chodzi o sam seks to sprawa jest prosta, uregulować prostytucję go i promować w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka to jak znajdziesz rozwiązanie to koniecznie daj mi znać. A na tą chwilę wyjścia nie ma, albo walczysz albo przegrywasz. Dostęp do prostytucji jest banalny w naszym kraju. Nie stwarzaj tu problemu którego nie ma. Bo na tą chwilę legalizacja zmieni tylko tyle że prostytutki będą mogły legalnie składki płacić.
  • Odpowiedz
Dostęp do prostytucji jest banalny w naszym kraju. Nie stwarzaj tu problemu którego nie ma


@Nester86: Ale ich jakość jest beznadziejna, nie mówiąc o masie oszustów i naciągaczy. Polska ma jeden z najgorszych rynków prostytucji w Europie, gorzej mają tylko kraje w których prostytucja jest całkiem zakazana, ale jesteś zbyt odklejony żeby to pojąć.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka co ty #!$%@?.... Aż ręce opadają. Jak na gówniane prostytutki chodziłeś to może doświadczenia masz słabe. Ale polecam wyjąć z portfela więcej niż 150 zł i zmienisz zdanie o serwisie u nas w kraju. Dobra idź dzieciaku bo w dupie byłeś gówno widziałeś.
  • Odpowiedz