Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie ̶S̶l̶a̶v̶e̶ ̶I̶ Statek Boba Fetta za 124,99zł z Amazonu i te #!$%@? zapakowali mi to #!$%@? w jakiś papierowy worek. Paczka oczywiście #!$%@?, coś ciężkiego na tym leżało i zostawiło po lewej stronie widoczna zmarszczkę od zgniecenia, do tego pewnie tak latała w tych ich zajebistych magazynach że te klocki prawie wybiły na boku dziurę od środka. Szybka na 100% porysowana... Odsyłać to w #!$%@? nie?

Ogólnie plan był taki że przetrzymam ten zestaw 10 lat i kupie sobie za niego kawalerkę we Wrocławiu, ale z tak #!$%@?ą paczką to sobie mogę snickersa za to kupić. Wszystkie paczki tak #!$%@? przychodzą i pakują je w papierowe worki?
#lego
Pobierz
źródło: comment_1639650203zFYnT9qD5ouFn7k4qwx6ki.jpg
  • 5
@Gazobeton: zależy od szczęścia. Ja nigdy nie dostałem z amazonu przesyłki w papierze (zawsze ochronny karton) ale obserwując komentarze ludzi tutaj na tagu - takie sytuacje występują dość często. Ciężko określić w jaki sposób podejmują decyzję odnośnie sposobu pakowania.
Dodatkowo to pogniecenie od postawienia czegoś ciężkiego - tutaj to raczej wina kuriera a nie amazonu. I tak na serio to wszystko zależy od twojego szczęścia (nawet zapakowane tylko w papier) jeśli