Wpis z mikrobloga

Witam, są tu jacyś ogarniacze rusta? Mam coś 200h, gram tylko solo i dostawanie po dupie zaczyna mocno irytować. Zauważyłem że mam duży problem ze strzelaniem, przy czym dorysowana kropka na monitorze mocno pomaga. Z tego co czytałem nie jest to nielegalne - ale tu nasuwa się pytanie. Czy wy korzystacie z jakiś wspomagaczy typu crosshair? Oczywiście nie mam na myśli żadnych cheatów, ale z tego co słyszałem większość ludzi z tego korzysta.
#rust #gry
  • 11
@Heady1991: wiem o tym, jest chyba wiele sposobów na crosshair w ruscie. Bardziej pytam o to czy z tego korzystacie? Ja dowiedziałem się dopiero o tym że większość tak robi tydzień temu i dla testu narysowałem sobie kropke i baardzo dużo daje
@zazuzizizazuzaj: zgodzę się z tym. Macie mimo wszystko jakieś rady co do strzelania? Ostatnio udaje mi się dojść do broni typu sar/thomson, ale mega ciężko kontrolować recoil. O ile thomson jest dość podobny do recoili z csa i jest dość łatwy, o tyle sar jako półautomat trzeba przeciągać myszkę per strzał.
@rolkapapieru: Musisz grać na niskim sensitivity lub dpi w myszce. Do SAR-a żeby celownik utrzymać w jednym miejscu opróżniając cały magazynek musisz mieć sporą podkładkę ;) No i ćwicz na serwerach do AIMa, wpisujesz training albo aim w wyszukiwarce. Najpierw statyczne cele, potem biegające boty, potem ludzie, ale tu też najlepiej z kimś znajomym, bo pełno cziterów lub spoceńców co tylko katują aimy i będziesz się zniechęcał od dostawania #!$%@?.

No