Wpis z mikrobloga

Chciałem się tutaj pochwalić że życie jest zajebiste.
Mam 23 lata i uwielbiam swoją pracę. Za 12k na rękę pracuje zdalnie i absolutnie nie robię nic, zazwyczaj śpię w niej do 12 a potem odpisze na parę maili, oczywiście umowa na czas nieokreślony więc nawet nie mają jak mnie zwolnić bo każdy mnie w niej lubi i nikomu nie przeszkadza że się #!$%@? i gram w gierki cały dzień.
Mam kochającą, piękną dziewczynę której chce się oświadczyć za rok albo dwa. Wczoraj kupiłem jej diamentowe kolczyki na święta i nie mogę się doczekać aż jej sprezentuje je.
Moja rodzina jest ze mnie dumna że sobie świetnie radzę bo pochodzę z ubogiej rodziny z problemami alkoholowymi.
No i oczywiście mam cudownych przyjaciół na których mogę zawsze liczyć i z którymi spędzam wolny czas.
Nawet w mojej ulubionej gierce mi dobrze idzie (TFT) i wbijam właśnie Grandmastera.
Życzę Wam na nowy rok żebyście też mieli tak w życiu jak.
#przegryw #dziendobry #chwalesie #pracbaza
  • 15
Tutaj akurat pensja za pazdziernik z delikatną premią. Możecie sobie nie wierzyć w to co napisałem, średnio mam powód żeby wymyślać swoje życie i wypisywać głupoty na tym gównoserwisie. Miałem potrzebe podzielenia się bo jestem chwalipięta i narcyz i po cichu liczyłem że to że komuś się udaje, może ucieszyć też innych XD
Tutaj mój Lolchess-https://lolchess.gg/profile/eune/devastqo
Zdjęć z dziewczyną Wam nie wstawię bo szanuję jej prywatność i wiem jakie ma stanowisko
Pobierz Devasto27 - Tutaj akurat pensja za pazdziernik z delikatną premią. Możecie sobie nie ...
źródło: comment_1639675798I6iD81R3DMs9AUl4DyU1t3.jpg