Wpis z mikrobloga

Mamy z koleżką zakład. Potrzebujemy, żeby ktoś pomógł nam go rozstrzygnąć.

Mianowicie, zagrał on bitwę na Löwe. Bitwa była przegrana ale dostał w niej ponad 1200 bazowego expa w tabelce. Jestem prawie na 100 % pewien, że to przez to, że dostał nagrodę bohatera bitwy czy jak to się nazywa (nie pamiętam dokładnie). Jak dobrze pamiętam to polega to na tym, że jak zrobi się odpowiednio dobry wynik to wtedy nalicza expa tak jak przy wygranej bitwie. On twierdzi, że nie ma czegoś takiego i że to jest normalny exp na porażce i zastanawia się ile by dostał jak by tą bitwę wygrał.

Jakiś chłop w komentarzu we wpisie na forum, do którego link jest poniżej, potwierdza moje słowa ale też nie pamięta co sprawiało, że nalicza wtedy expa jak przy wygranej.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/532531-nagroda-za-bohaterski-opor/page__pid__12953389#entry12953389

W komantarzach zamieszczę screeny bitwy.

Proszę o pomoc w rozstrzygnięciu, bo zakład jest o 11 dużych paczek.
#wot
  • 29
@sheridan97 obaj macie rację, jak dostaniesz epicki medal to nalicza ekspa jak za wygraną, tutaj wydaje mi się, że dostał nominalny exp ale bez mnożnika za wygraną bo byłaby ikonka w tabeli jak przy 705. Za taki wynik na wygranej byłoby więcej ekspa.
@sheridan97 obaj macie rację, jak dostaniesz epicki medal to nalicza ekspa jak za wygraną, tutaj wydaje mi się, że dostał nominalny exp ale bez mnożnika za wygraną bo byłaby ikonka w tabeli jak przy 705. Za taki wynik na wygranej byłoby więcej ekspa.


@Agemaker: nalicza expa jak za wygraną, ale nie bazowego, tylko w podsumowaniu bitwy, nieprawdaż?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
bazowego też z tego co pamiętam, ale głowy nie dam sobie uciąć w tej kwestii
@Agemaker: W przypadku przegranej bitwy bazowy to czysty exp bez żadnych dodatków (czyli dostajesz expa tylko za to co zrobiłeś w bitwie, np. za fragi, a po bitwie mnożnik do bazowego expa, chyba 1.5, dolicza tylko za wygraną bitwę). Dopiero jak dostaniesz epicki medal, etc., to dolicza bonus w postaci bohaterskiego oporu. Z tego też powodu
@vdr: O tym wiem ale wydaje mi się, że było jeszcze coś takiego, że przy bardzo dobrym wyniku na przegranej bitwie bazowy exp z tabelki był taki jakby się wygrało bitwę. Nie pamiętam tylko na czym to miało polegać.
@sheridan97: Nie czytałem komentarzy, może ktoś już to napisał. Mianowicie powinien dostać duży kaliber i bohaterski opór, ale go nie ma bo #!$%@?ł w swojego. Co z tego że friendly fire nie ma, nadal strzał w swojego zabiera nam duży kaliber. Ale gra potraktowała tę bitwę jak bitwę z bohaterskim oporem uwzględniając ten nieprzyznany duży kaliber.