Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu dodałem wpis o tym jak fatalnie wyglądają 3 letnie zimowe opony Nokian WR D4 (produkcji rosyjskiej). Jako, że mają 5 lat gwarancji to złożyłem w sklepie reklamację i po kilku tygodniach otrzymałem odpowiedź. Komplet kosztował mnie 1804,60 zł(22.11.2018), a w ramach zwrotu środków otrzymałem 1044 zł. Także jeśli ktoś jeszcze z Was ma taki problem to polecam poświęcić chwilę i je zwrócić w ramach gwarancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nokian #opony #motoryzacja
klawiszs - Miesiąc temu dodałem wpis o tym jak fatalnie wyglądają 3 letnie zimowe opo...

źródło: comment_1639736881sug4VW7gqqAMbkOEpFWrjN.jpg

Pobierz
  • 80
@klawiszs: a ja mam je 3 rok, nie rosyjskie i wyglądają jak nowe. :)

Ciche i idą w śniegu jak przeciąg. W zeszłym roku w Bukowinie podjazd pod stok, bez zakładania łańcuchów, wgryzały się w śnieg, przyczepność świetna. Każdemu polecam, pewnie wina fabryki/pochodzenia
Nokian WR D4


@klawiszs: Kilka lat temu kupiłem nowe WR D3 (też ruskie). Po dwóch latach wyglądały znacznie gorzej od Twoich. Popękały i się łuszczyły. Odpuściłem reklamowanie po tym jak poczytałem relacje innych użytkowników. Nokian nie uznawał reklamacji tłumacząc złym użytkowaniem czy złą zbieżnością kół. Takich relacji było bardzo dużo i co dziwne ani jednej z pozytywnym zakończeniem.
Możliwe że Nokian zmienił politykę bo sprzedaż i spadła albo coś w tym
@klawiszs zobaczę jak wyglądają u ojca bo rok temu mu zamawiałem komplet tych opon. Nie wiem jakie Ty masz wrażenia z jazdy ale ja stwierdzam, że na śniegu trzymają świetnie. Na prostej drodze w trasie 80km/h nie robiło na nich wrażenia.
@klawiszs: mam ten sam model drugi sezon - nie patrzyłem jakiej produkcji XD mam nadzieje ze nie bede do kasascji za rok XD nie oszczędzam ich jak maja same sie zagruzowac xd latam rwd na nich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@klawiszs: kurde, też miałem Nokiany i to samo się stało. Dałbym sobie głowę uciąć, że jeszcze z 2 zimy ujada ale diagnosta mi pokazał dokładnie to samo co u Ciebie. Tylko nawet nie pomyślałem, że to można reklamować.